İşte Hiçbir Şey Telefon (1)


Lansman etkinliğine hala tam bir ay var, ancak hiçbir şey ilk telefonları Phone (1)’in arkasını ortaya çıkarmadı. Birkaç sosyal medya gönderisi aracılığıyla, hiçbir şey birkaç özelliği vurgularken şeffaf arka tarafı göstermedi.

Hiçbir Şey Telefonu (1) arkada gerçekten şeffaftır, bu nedenle bazı bileşenleri içeride görebilirsiniz, ancak bir telefonun içindeki her küçük modülü gösteren garip bir şekilde görülemez. Bunun yerine, hiçbir şey kamera muhafazasını, kablosuz şarj alanını sergilemiyor ve çoğunlukla bu kadar. Bu gerçekten daha çok dikkatlice tasarlanmış bir alt gövdenin üstünde şeffaf bir cam gibi görünüyor.

Hiçbir şey Telefon 1

Genel olarak, bu temiz bir görünüm. Benzersiz olsa da, satın almaya değer bir telefon olmadan önce bu hikayede öğrenmemiz gereken çok daha fazla şey var. Yeni Snapdragon 7 Gen 1 gibi Snapdragon 8 Gen 1 serisinin bir adım altında bir yonga seti ile hiçbir şeyin gitmeyeceğine inanıyoruz. Açıkçası, burada bir çift kamera, söylentilere göre 45W şarj ve özel yazılımda “pürüzsüz” bir deneyim var. Peki ya fiyatlandırma? Güncellemeler ne olacak? Farklı renkler olacak mı? Ne kadar depolama ve RAM’den bahsediyoruz?

Öğrenecek çok şey var. Şimdilik, bu çekim hakkında düşünceleriniz?

GÜNCELLEME: İşte yandan başka bir açı. Telefon güzel görünüyor ve aynı zamanda bir iPhone 12’ye benziyor.

// Hiç bir şey

Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/15/heres-the-nothing-phone-1/

Yorum yapın