İşte Hiçbir Şey Almamak İçin İlk Şansınız Telefon (1)


Kulakiçi kulaklıklarında olduğu gibi, Nothing ilk 100 birimini açık artırmaya çıkaracağını açıklamadı. Telefon (1) StockX aracılığıyla. Bundan daha fazla hypebeast olamaz, millet.

Her birim, karşılık gelen kazanan teklifle eşleştirilerek 1’den 100’e kadar seri hale getirilecektir. # 1, #69, #420 ve hatta #666 gibi bazı birimlerin diğerlerinden daha “değerli” olacağını hayal etmeliyim. Genel tüketiciler olarak bu telefonun ne kadara satılacağını bilmiyoruz, ancak kulaklıklar herhangi bir gösterge ise, bu numaralı Telefon (1) birimleri perakende fiyatının 3-4 katına kolayca gidebilir. Görünüşe göre boşa harcayacak parası olan insan sıkıntısı yok.

Telefon (1) için açık artırma 21 Haziran Salı günü saat 9:00 ET’de yayınlanacak ve 23 Haziran Perşembe günü saat 08:59 ET’ye kadar açık olacak. Katılmak istiyorsanız, bir StockX hesabına ihtiyacınız olacak ve ardından Sadece DropX ürün sayfasına bir kez yayına girdikten sonra bir teklif verin.

Katılmayı seçenlere iyi şanslar.

// StokXKaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/16/in-true-hypebeast-fashion-nothing-is-auctioning-off-first-100-phone-1-units-on-stockx/

Yorum yapın