Iron Galaxy, brawler royale Rumbleverse için resmi lansman tarihini duyurdu


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Daha fazla bilgi edin.


Iron Galaxy’nin Rumbleverse’i resmi olarak 11 Ağustos’ta herkes için çıkıyor. Lansman, tam bir hafta sonra 18 Ağustos’ta başlayacak olan Rumbleverse’in Birinci Sezonu için bir geri sayım başlatıyor.

Iron Galaxy, oynaması ücretsiz 40 oyunculu ‘kavgacı royale’ oyununu PC’deki Epic Games Store’a getirmek için Epic Games ile ortaklık kurdu. Rumbleverse ayrıca Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One konsollarında lansmanda mevcut olacak.

Iron Galaxy Co-boss Adam Boyes GamesBeat’e yaptığı açıklamada, “Rumbleverse bizim için bir tutku projesi ve ekibimizin beceri ve deneyiminin gerçek bir kanıtı oldu” dedi. “Herkesin Grapital’e aktığını görmek için sabırsızlanıyoruz. City ve bir arkadaşınızı bir gökdelenden şaşırtmanın eşsiz zevkini keşfedin.”

Rumbleverse, çapraz oynamayı ve çapraz ilerlemeyi tam olarak destekler, yani PC’de birkaç tur oynayabilir ve bir konsolda geri alabilirsiniz. Oyuncular ayrıca ne oynarlarsa oynasınlar arkadaşlarıyla ve ortak kavgacılarla kolayca takım kurabilirler.

Iron Galaxy, Şubat ayından bu yana bir dizi ağ ve çapraz oyun testi yürütüyor. En son ağ testi 8 Temmuz hafta sonu boyunca yapıldı ve test kullanıcılarına Rumbleverse’i oynamaları için 48 saatin yanı sıra özel bir beta test öğesi kazanmaları için son bir şans verdi.

Burada gerçek olacağım. Oyun eğlenceli görünüyor. BT gerçekten eğlenceli görünüyor. En son ağ testinden öne çıkan fragman, battle royale türü için yeni bir nefes gibi geldi. Uzun zamandır gerçekçi silahlara aşırı düşkünüm ve çılgınca kule yapımı bana hiç çekici gelmedi.

Ama sen bana aptalları dirseğiyle öldürebileceğimi mi söylüyorsun? Zangief Spinning Piledrivers ile diğer 39 oyuncunun gününü kesinlikle mahvedebileceğimi mi? Test periyodlarının hiçbirinde oynama şansım olmadı, ancak lansmanda oradayım.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.Kaynak : https://venturebeat.com/2022/07/14/iron-galaxy-announces-official-launch-date-for-brawler-royale-rumbleverse/

Yorum yapın