iPhone 14 Serisinin Pil Boyutlarının Yeni Bir Sızıntıda Onaylandığı Bildirildi


Apple’ın yeni iPhone 14 serisini Eylül ayında veya civarında duyurması bekleniyor, yani sadece birkaç ay uzaktayız. Şimdi ise yeni bir sızıntı, yeni cihazlarda yer alacak piller hakkında bilgi paylaşmış olabilir.

Her şey plana göre giderse Apple’ın yeni iPhone sezonunda bir iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max duyurmasını bekleyebiliriz. Şimdi, pil bilgilerinin doğrulandığını iddia eden bir Baidu gönderisi çevrimiçi olarak paylaşıldı.

Bu gönderiye göre, iPhone 14, iPhone 13’ün 3.227 mAh bölümünden 3.279mAh pile sahip olacak.

iPhone 14 Pro’nun 3.200 pile sahip olduğu söyleniyor, bu da iPhone 13 Pro’nun 3.095 mAh güç kaynağında bir artış. Rapora göre iPhone 14 Pro Max satın alanlar 4.323 pil alacak – iPhone 13 Pro Max’teki 4.352 mAh pilde bir azalma.

Karşılaştırma alamadığımız bir iPhone, iPhone 14 Max çünkü bakılacak daha eski bir modeli yok. Bununla birlikte, bu son gönderi herhangi bir gösterge ise, daha büyük iPhone 14, 4.325 mAh pil alacak şekilde ayarlanmıştır.

Apple’ın iPhone 14 serisinin, cihazların kısa bir süre sonra satışa çıkmasıyla birlikte Eylül ayında veya civarında duyurulması bekleniyor. Bununla birlikte, devam eden bileşen kıtlığı, yeni iPhone’ların Apple Mağazalarında ve üçüncü taraf perakendecilerde bulunmasının zor olacağı anlamına gelebilir.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/iphone-14-lineups-battery-sizes-reportedly-confirmed-in-a-new-leak/

Yorum yapın