iOS 16 Mesajlarda ve Diğer Uygulamalarda Anında Birimleri Dönüştürüyor


App Store, bizim için para birimlerini dönüştürebilen uygulamalarla doludur, ancak bazı zamanlar, halihazırda kullanmakta olduğumuz herhangi bir uygulamada bunu yapabilmek istediğimiz zamanlar vardır. Apple aynı fikirde görünüyor ve iOS 16, kullandığımız uygulamadan çıkmadan birimleri dönüştürmeyi kolaylaştıracak.

MacStories’in Genel Yayın Yönetmeni’ne göre, Federico ViticciiOS 16, bir birim seçmenize ve ardından onu gerektiği gibi anında dönüştürmenize olanak tanır.

Santigrat’ı Fahrenheit’e dönüştürmek ve daha fazlası dahil olmak üzere bunun çeşitli örneklerini Twitter’da paylaştı. Bu özellik, insanların çok fazla kullanmayabileceği ve kesinlikle her gün kullanmayabileceği bir özelliktir, ancak bu, gerekli olduğu nadir durumlarda kesinlikle çok sevilecek küçük bir ekleme örneğidir.

Apple’ın iOS 16’sı şu anda neredeyse iki haftadır ilk betayı test eden geliştiricilerin elinde.

İlk genel beta sürümünün önümüzdeki ay bir noktaya kadar gelmesi beklenmiyor, herkesin kullanımına sunulacak son sürüm ise birkaç ay sonra. Apple’ın iOS 16’yı Eylül ayında veya civarında halka sunmasını bekliyoruz.

Apple, iPadOS 16, tvOS 16, macOS Ventura ve watchOS 9 ile birlikte WWDC22 açılış konuşmasında iOS 16’yı duyurdu. Bu güncellemelerin tümü beta sürümünde de mevcut ve bu sonbaharda yayınlanacak.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: Apple’dan Ne Zaman Beklenir?
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/ios-16-converts-units-on-the-fly-within-messages-and-other-apps/

Yorum yapın