iOS 16 Beta 3 20A5312j OTA Profil Dosyası Güncellemesi Geliştiricilere Yayınlandı


Apple’ın bugün ilk genel beta sürümünün yayınlanmasının ardından yayımlamasının ardından revize edilmiş iOS 16 Beta 3 20A5312j OTA Profil Dosyası güncellemesini şimdi indirebilirsiniz.

Apple, birkaç gün önce geliştiricilere sunulan üçüncü iOS 16 ve iPadOS 16 betalarının güncellenmiş bir sürümünü bugün yayınladı. Bu yeni betalarla kullanıcılar, yeni bir tam ekran albüm resmi eklemesinin kullanıma sunulduğunu şimdiden fark ediyor.

Doğru geliştirici profiline sahip olanlar tarafından indirilebilen yeni güncelleme, albüm resminin artık yeni Kilit Ekranında büyük bir resim olarak görüntülenmesi anlamına gelen bir değişiklik ekliyor. Güncellenen oynatma kontrolleri de ekranın alt kısmında görüntülenir.

Bu, elbette, özellikle iOS 16 Kilit Ekranında yapılan tek değişiklik değil. iOS 16 ile kullanıcılar, Widget’lar ekleyerek, saatin metnini ve rengini değiştirerek ve daha fazlasını yaparak Kilit Ekranlarını yeni yöntemlerle özelleştirebilecekler.

Apple, geçen ay WWDC22’de iOS 16 ve iPadOS 16’yı duyurdu ve yakın zamanda herkese açık bir beta sürümü de kullanıma sundu. Son güncellemelerin, Apple’ın yeni iPhone 14 serisini ve ilk dayanıklı sürüm de dahil olmak üzere üç yeni Apple Saatini duyuracağı yaklaşık olarak Eylül ayında veya civarında halka açık hale getirilmesi bekleniyor. Yeni bir Apple Watch Series 8 ve yenilenmiş bir Apple Watch SE de bekleniyor.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/download-ios-16-beta-3-20a5312j-ota-profile-file-update-released-to-developers/

Yorum yapın