iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı


Kayıtlı bir UDID veya geliştirici hesabı olmadan iOS 16 beta 2 Yapılandırma Profili dosyası OTA güncellemesini nasıl indirip yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Apple şimdi ikinci iOS 16 beta sürümünü geliştiricilerin kullanımına sundu ve gerekli beta profilini yüklemiş olanlar artık en son sürüme sahip olabilirler. Peki ya henüz o beta profiline sahip değilseniz? Endişelenme, bu konuda yardımcı olabiliriz!

Apple’ın iOS 16 güncellemesi, ilk kez widget ekleyen yenilenmiş bir Kilit Ekranı değil, bir dizi iyileştirme getiriyor. İlk beta aynı zamanda insanların başa çıkması için adil bir hata payına sahipti, bu yeni beta için beklentilerin bu kadar yüksek olmasının nedenlerinden biri de bu – Apple bazı hataları düzeltecek mi yoksa daha fazla yük yaratacak mı?

Bunu öğrenmek için yüklemeniz gerekecek ve bunun için beta profiline ihtiyacınız olacak. Öyleyse bunu sıralayalım! Öncelikle, tüm verilerinizi yedeklediğinizden emin olun ve ardından devam edin.

Adım 1: iOS cihazınızda Safari’yi başlatın ve bu bağlantıyı açın burada. Geçiş olarak iOS16’yı girin.

Adım 2: Gösterilen sayfada indir düğmesine dokunarak profili cihazınıza indirin. Yukarıdaki bağlantının çökmesi veya artık çalışmaması durumunda, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin; OTA güncellemesini tüm gün boyunca indirebilmeniz için, çalışan bir bağlantıyı burada mümkün olduğunca güncel tuttuğumuzdan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu yılın Eylül ayına kadar devam eden iOS 16 beta döngüsü.

Adım 3: “Bu profili hangi cihaza yüklemek istersiniz?” diye sorulursa. seçme iPhone.

Adım 4: Bir sonraki ekranda Install’a basın. Profil yüklendikten sonra cihazınız yeniden başlatılacaktır.

Adım 5: Cihazınız yeniden başlatıldığında, Ayarlar uygulamasını başlatın, şuraya gidin: Genel > Yazılım Güncellemesi ve bulmalısın “iOS 16 Geliştirici beta OTA” güncelleme sizi orada bekliyor.

Adım 6: Vur İndir ve Yüklearkana yaslan ve rahatla.

Cihazınız güncellemeyi bitirdiğinde, iOS 16’nın ikinci beta sürümünde yeniden başlatılmalıdır. Test edin!

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/ios-16-beta-2-profile-file-download-of-ota-update-without-dev-account-out-now/

Yorum yapın