iOS 16 Beta 2 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]


Sonunda iOS 16 beta 2 IPSW dosyalarını indirebilir ve bunları iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, Pro Max, XS Max, X, XR, 8, Plus ve iPad’e yükleyebilirsiniz.

Bu yılki yenilenen WWDC 2022’de açıklandığı gibi, şu anda Apple Geliştirici Programına kayıtlı olanlar tarafından kullanılabilir.

Artık Apple’ın büyük WWDC22 açılış konuşması yapıldı ve tozunu aldı, bu yılın sonunda tam olarak hangi özelliği kullanmayı bekleyebileceğimizi biliyoruz – peki ya iOS 16’yı denemek için Eylül’e kadar beklemek istemiyorsanız? Geliştiriciler artık betayı yükleyip kendileri deneyebilir, ancak bunu kablosuz olarak yapabilmek için doğru beta profilinin kurulu olması gerekir. Bunun yerine IPSW dosyasını indirmek ister misiniz? Yapabilirsiniz!

Peki, bunu nasıl yapıyorsun? IOS 16 beta sürümünü uyumlu iPhone veya iPad cihazınıza nasıl yasal ve mümkün olduğunca kolay bir şekilde indirip yükleyebileceğiniz konusunda adım adım ayrıntılı bir kılavuza sahip olduğumuz için burada sorduğunuza sevindim. Hazır? İşte başlıyoruz!

iOS 16 beta 2 IPSW Bağlantıları nasıl indirilir ve kurulur:

Adım 1: Önce kendinizi şu adresten Apple Developer Programına kaydettirdiğinizden emin olun. geliştirici.apple.com/programs/. Zaten üyeyseniz ve aktif bir hesabınız varsa, okumaya devam edin!

2. Adım: Şuraya gidin: geliştirici.apple.com/account/ ve hesabınıza giriş yapın.

Adım 3: iOS 16 beta 2’yi yüklemek istediğiniz cihazınızın UDID’sini kaydetmeniz gerekecektir. Cihazınızın UDID’sini bulmak için cihazınızı iTunes veya Finder’a bağlayın, seçin ve ardından UDID’yi göstermesi için seri numarasına tıklayın. Doğru bir şekilde giremeyecek kadar uzun olduğundan bu numarayı kopyaladığınızdan emin olun.

Adım 4: Geliştirici programı web sitesinin ana Hesap bölümünden Sertifikalar, Tanımlayıcılar ve Profiller’i seçin.

Soldaki panelde Cihazlar’a tıklayın.

Sizi cihazınızın UDID’sini ekleyecek bir konuma getirmek için sağ paneldeki “+” işaretine tıklayın. Önceki adımda kopyaladığınız numarayı girin.

Adım 5: Cihazınızın UDID’si eklendi, bu nedenle geliştirici.apple.com/download/. iPhone veya iPad’iniz için derlenmiş ilgili iOS 16 beta 2 dosyasını indirmeye başlamak için açılır listeden cihazınızı seçin.

Adım 6: Dosya başarıyla indirildiğinde, sizi iOS 16 beta 2 IPSW dosyasıyla baş başa bırakmak için zip dosyasından IPSW dosyasını çıkarın.

7. Adım: iTunes’un en son sürümünü çalıştırdığınızdan ve makinenizde çalışan en son Xcode yayın öncesi derlemesine sahip olduğunuzdan emin olun. iOS 16 beta 2 dosyasını yüklemek için Mac kullanıcılarının ALT tuşunu basılı tutmaları ve ardından iPhone’u Geri Yükle… düğmesini tıklamaları gerekir. iTunes veya Finder şimdi sizden IPSW üretici yazılımı dosyasını seçmenizi isteyecektir.

Hepsi bu kadar. Şimdi güncelleme işleminin tamamlanmasını bekliyorsunuz ve kısa sürede iOS 16’yı çalıştırıyor olacaksınız!

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 2 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/download-ios-16-beta-1-ipsw-links-and-install-on-iphone-13-pro-12-pro-11-pro-xs-max-x-xr-8-7-plus-ipad-tutorial/

Yorum yapın