iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin


iOS 16 beta 2 indirme IPSW bağlantıları artık uyumlu iPhone’lar için yayındayken, iPadOS 16 iPad’ler için de mevcut. İşte tüm detaylar.

WWDC22 tam iki hafta önceydi ve bu, Apple’ın beta programlarının ikinci sürümlerine girdiği anlamına geliyor. iOS 16 beta 2 ve iPadOS 16 beta 2 güncellemeleri artık indirilebilir, ancak bunları almak için bağlantılara sahip olmanız gerekecek. İşte burada yardımcı olabiliriz.

Apple Geliştirici Programında geliştirici olarak kayıtlı olanlar, artık gerekli geliştirme profilini yükleyerek ilk beta sürümlerini hemen indirebilirler. Bu, Apple Developer web sitesi aracılığıyla bulunabilir, bu nedenle, iOS 16 beta 2 ve iPadOS 16 beta 2’yi Apple dışında deneyen ilk kişilerden biri olmak istiyorsanız, şimdi gidip aldığınızdan emin olun.

İndirme bağlantılarına gelince, bunları şuradan indirebilirsiniz: geliştirici.apple.comancak bunları elde etmek için kayıtlı bir geliştirici olmanız gerektiğini unutmayın.

İndirdikten sonra, buradaki kılavuzumuzu izleyerek iOS 16 beta 2’yi cihazınıza nasıl kuracağınıza ilişkin talimatları uygulayabilirsiniz: iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max’e Yükleyin , X, XR, 8, Artı, iPad [Tutorial].

Her zaman olduğu gibi, bu betaların hala çok ham olduğunu ve her şeyin olabileceğini unutmayın. Güvendiğiniz veya %100 çalışması gereken cihazlara iOS 16 veya iPadOS 16 beta yüklemeyin. Betaların geçmişte sorunlu olma geçmişi vardır, özellikle de bunun gibi büyük yeni güncellemeler söz konusu olduğunda.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/ios-16-beta-2-download-ipsw-links-for-iphone-ipad-released/

Yorum yapın