iOS 16.1 Beta 3 Yayınlandı


Apple bugün, geliştiricilere iOS 16.1 beta 3’ü yayınladı ve onlara, halka sunulmadan önce en son sürümü kullanma şansı verdi.

Bundan önce, herhangi bir sorun bulunmadığını varsayarak, güncellemenin önümüzdeki birkaç gün içinde genel beta programındakiler için yayınlanmasını bekleyin.

iOS 16.1 sürümü, iPhone’un Kilit Ekranında görünecek bir tür etkileşimli gerçek zamanlı bildirim olan Canlı Etkinlikler desteği de dahil olmak üzere bir dizi dikkate değer iyileştirme getirecek şekilde ayarlanmıştır. iPhone 14 Pro modellerinde, Always-On ekran aracılığıyla da sunulacak.

Diğer iyileştirmeler arasında Cüzdan uygulamasını ilk kez silme yeteneği yer alırken, Matter akıllı ev desteği de ekleniyor.

iOS 16 beta sürümlerinden kaldırılan iCloud Paylaşılan Fotoğraf Kitaplığı özelliği de bu yeni güncellemeyle birlikte kullanıma sunulacak ve altı kişiye kadar aygıtlarından tek bir iCloud Fotoğraf Kitaplığına erişmesine olanak tanıyacak. Bunun ötesinde, Temiz Enerji Şarjı desteği, iPhone’ların daha temiz enerji kullanıldığında gece boyunca şarj olduğunu görecek.

iOS 16 pil yüzdesi göstergesinin hayranları da bundan faydalanacak şekilde ayarlandı, artık daha fazla iPhone bunu eskisinden daha fazla kullanabiliyor. Apple’ın, beta sürecinin herhangi bir soruna işaret etmediğini varsayarak, iOS 16.1’i önümüzdeki birkaç hafta içinde herkesin kullanımına sunması bekleniyor.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1 Beta 1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Drenajı Nasıl Onarılır [Guide]
  • Jailbreak iOS 16.0.2 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Anlatmadığı 100’den Fazla Değişiklik
  • İndirin: iOS 16.0.2 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/download-ios-16.1-beta-3-released/

Yorum yapın