Instagram’da sizi kimin takip ettiğini ve takibi bıraktığını nasıl görebilirsiniz?


Instagram’da takipçi sayınızı önemsiyorsanız, birinin sizi takip etmeyi bırakması biraz sinir bozucu olabilir. Belki seni uzun zamandır görmedikleri için takipten çıktılar, ya da belki başka bir şeydir? Durum ne olursa olsun, Instagram takipten çıktığınızda sizi uyarmaz, bu nedenle sizi takipten çıkanları bulmak istiyorsanız ekstra önlemler almanız gerekir. Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları nasıl göreceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

DEVAMINI OKU: Instagram’da birinin takibi nasıl bırakılır

KISA CEVAP

Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları görmek için indirin ve yükleyin takip ölçer (Android | iOS). Hesabınızın takipçi etkinliğini görüntülemek için Followmeter’da Instagram hesabınıza giriş yapın.


ANAHTAR BÖLÜMLER

Instagram’da sizi takip etmeyenleri nasıl görebilirsiniz?

Bir kullanıcının Takip edilenler listesini kontrol etme

Bir kullanıcının Instagram profilini ziyaret ederek, sizi takip edip etmediklerini manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Tabii ki, sizi takip etmeyi bırakıp bırakmadıklarını belirlemek için ilk etapta sizi takip edip etmediklerini bilmeniz gerekecek.

sizi takip eden veya takibi bırakan kullanıcıyı aramak

Curtis Joe / Android Otoritesi

Profillerinde, sağ üstteki numaraya basın Takip etmek. Sizi takip ederlerse, hesabınız bu listenin en üstünde görünecektir.

sizi takip eden bir kullanıcı örneği

Curtis Joe / Android Otoritesi

Sizi takip etmeyen birinin örneği.

Bu Instagram kullanıcısı sizi takip etmiyorsa – yani sizi hiç takip etmediler veya sizi takip etmeyi bıraktılarsa – o zaman profiliniz Takip Edilenler listesinde hiç görünmez.

Kendi Takipçi listenizi kontrol etme

Kendi Takipçi listenizi kontrol etmek için Instagram profilinize gidin. Burada Instagram, sizi takip eden toplam kişi sayısını ve sizi takip eden tüm hesapları görmenizi sağlar.

profilinize gidin ve Instagram'daki Takipçiler listesini açın

Curtis Joe / Android Otoritesi

Takipçi listenizde, sizi takip etmeyi bıraktığını düşündüğünüz kişinin adını veya kullanıcı adını yazın. Arama üstteki alan. Profilleri görünürse, sizi yine de takip ederler; seni takip etmeyi bıraktılarsa, diyecek ki Kullanıcı bulunamadı sonuçlarda.

instagram kullanıcı bulunamadı

Curtis Joe / Android Otoritesi

Üçüncü taraf bir uygulama kullanma

Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları görmenin diğer yolu, aşağıdaki gibi üçüncü taraf bir uygulama kullanmaktır. takip ölçer. Giriş yaparak uygulamaya Instagram hesabınıza erişim izni vermelisiniz. Bundan sonra Followmeter, hesabınızla devam eden aşağıdaki tüm etkinlikleri takip edecektir.

takip ölçer afişi

Curtis Joe / Android Otoritesi

Followmeter uygulamasını açın (Android | iOS), ardından düğmesine basın takipten çıkanlar Son zamanlarda sizi takip etmeyi bırakanları kontrol etmek için düğmesine basın.

takip ölçeri açma ve arayüze genel bakış

Curtis Joe / Android Otoritesi

SSS

Instagram, günde en fazla iki yüz hesabı takibi bırakmanıza izin verir.

Bunu yapmanın en iyi yolu, o kullanıcının sesini kapatmaktır. Onlardan ne görmek istediğinize istediğiniz kadar karar verebilirsiniz.Kaynak : https://www.androidauthority.com/who-unfollows-you-instagram-3130328/

Yorum yapın