Instagram’da birini nasıl bulabilirim


Instagram’da insanları bulmak genellikle oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken arama çubuğuna gidip adlarını veya kullanıcı adlarını girmek. Ancak, ya arkadaşınızın adı oldukça yaygınsa veya soyadını bile bilmiyorsanız? Kullanıcıyı çok kolay bulacağınızı düşünmüyorsanız, onlarla bağlantı kurmanın başka birçok yolu vardır.

DEVAMINI OKU: Instagram hikayenize nasıl bağlantı eklenir?

KISA CEVAP

Instagram’da birini bulmak için Instagram ve Facebook hesaplarınızı bağlayın. Bundan sonra, Instagram profilinize gidin ve Menü (≡) > Kişileri Keşfet.


ANAHTAR BÖLÜMLER

Aramayı kullanarak Instagram’da birini nasıl bulabilirim?

Instagram’da birini bulmanın en basit yolu arama işlevini kullanmaktır. Bu, elbette, adlarını veya Instagram kullanıcı adını bilmenizi gerektirir.

Instagram'da arama çubuğuyla birini bulma

Curtis Joe / Android Otoritesi

Ana ekrandan büyüteç şeklindeki Arama Arama menüsünü açmak için düğmesine basın. Kullanıcının kullanıcı adını veya adını en üste girin Arama alan.

Instagram’da kişiler nasıl bulunur?

Instagram’da insanları bulmanın diğer yöntemleri, onları zaten bilmenizi gerektirir. Kullanıcı akıllı telefonunuzdaki kişiler listenizin bir parçasıysa, kişilerinizi Instagram ile senkronize edebilirsiniz.

Bunu yapmak için Instagram profilinize giderek başlayın. Musluk Menü (≡) > Ayarlar > Takip edin ve arkadaşlarınızı davet edin.

instagramda kişileri bulma yeri

Curtis Joe / Android Otoritesi

İçinde Takip edin ve arkadaşlarınızı davet edinbasın Kişileri takip et buton. Kişilerinizi Instagram ile senkronize etmek için uygulamanın cihazınızın kişi listesine erişmesine izin verin.

instagramın kişilerinize erişmesine izin verin

Curtis Joe / Android Otoritesi

Instagram’da Facebook arkadaşları nasıl bulunur

Bu yöntem yalnızca Facebook ve Instagram hesaplarınız zaten bağlıysa çalışır. Bu sizin için geçerliyse, Instagram profilinize gidin ve Menü (≡) > Kişileri Keşfedin > Facebook’a Bağlan. Facebook kişilerinizin Instagram profilleri, onları takip edebileceğiniz bir listede görünmelidir.

instagramda facebook arkadaşlarını bul

Curtis Joe / Android Otoritesi

Genellikle daha büyük Instagram hesaplarını çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Örneğin, işletmeler, ünlüler ve profesyonel sporcular genellikle Instagram hesaplarını Google bios’larına bağlar.

Birinin Instagram’ına daha spesifik bir bağlantıya ihtiyacınız varsa, o kişiyle doğrudan iletişime geçmeniz gerekebilir.Kaynak : https://www.androidauthority.com/find-people-instagram-3128677/

Yorum yapın