Instagram’da beğenilen gönderileri nasıl görebilirim?


Instagram’daki diğer insanların neyi sevip neyi sevmediğini bilmek birçok durumda yardımcı olabilir ve bilgilendirici olabilir. Bazı şeyler popülerse, bu konuları keşfetmek gelecekteki faaliyetlerinizi ve ilgi alanlarınızı etkileyebilir. Instagram, arkadaşlarınızın beğendiği ve yorum yaptığı her şeyi görebileceğiniz bir beslemeye sahipti. Ancak bu, yalnızca kendi gönderilerinizle ilgili olarak başkalarının ne yaptığını ve söylediğini görebileceğiniz Etkinlik sekmesi lehine kaldırıldı. Peki, bugün Instagram’da beğenilen gönderileri nasıl görüyorsunuz?

DEVAMINI OKU: Instagram’da beğeniler nasıl gizlenir ve yönetilir?

KISA CEVAP

Instagram’da beğenilen gönderileri görmek için diğerleri bir gönderinin altındaki beğeni sayısında. Orada o gönderiyi beğenen herkesi görebilirsin.


ANAHTAR BÖLÜMLER

Instagram’da beğendiğiniz gönderileri nasıl görebilirsiniz?

Instagram, beğendiğiniz son 300 gönderiyi görmenizi sağlar. Bunlar, iki kez dokunduğunuz veya altındaki kalp düğmesine bastığınız gönderilerdir.

Geçmişte beğendiğiniz gönderileri görmek için Instagram profilinize gidin ve Menü (≡) sağ üstteki düğme. Musluk senin aktiviten sonraki açılır menüden

instagramdaki aktivite konumunuz

Curtis Joe / Android Otoritesi

Etkinliğiniz içinde öğesine dokunun. Etkileşimler > Seviyor. Beğeniler bölümünde, beğendiğiniz gönderileri görebileceksiniz.

beğeni geçmişini bulmak

Curtis Joe / Android Otoritesi

Instagram’da başka birinin beğenilen gönderilerini nasıl görebilirim?

Instagram’da başka birinin tüm beğeni geçmişini göremezsiniz. Arkadaşlarınızın ne zaman gönderi paylaştığını ve gönderilerinizle etkileşime girdiğini şuradan görebilirsiniz: Aktivite sekmesine (kalp şeklindeki düğme) dokunun. Ancak, başkalarının gönderilerini beğendiklerinde uyarı almazsınız.

Başka birinin neyi beğendiğini görmek istiyorsanız, söz konusu gönderiye manuel olarak gitmeli ve o kişinin beğenip beğenmediğini görmelisiniz. Bir gönderinin beğeni etkinliğini keşfetmek, birinin gönderiyi beğenip beğenmediğini belirlemenin tek yoludur.

bir fotoğrafta tarih gibi bulmak

Curtis Joe / Android Otoritesi

Gönderinin kendisine gitmeli ve diğerleri beğenen herkesi görmek için “Takip eden etkinlik” beslemesi artık mevcut değil.Kaynak : https://www.androidauthority.com/see-liked-posts-instagram-3129012/

Yorum yapın