İklim teknolojisinin Uber’ini inşa etmek için yol haritası – Teknolojik Haberler


dünyanın ihtiyacı var hükümetleri iklim değişikliği konusunda harekete geçmeye zorlamaya istekli bir şirket.

Şimdiye kadar, iklim teknolojisi, başlangıç ​​dünyasının kibar köşesi oldu. Tüm memnuniyetler ve teşekkürler, üçlü alt satırlar ve paylaşılan artılar, bol erdem ve erdem sinyali.

Bu harika ve hepsi. Dünyayı olası bir felaketten kurtarmak, onurlu bir görev beyanıdır ve muhtemelen şirketlerin iş yapma biçimlerine de sirayet eder. Ve kesinlikle dünya daha az değil, daha fazla nezaket kullanabilirdi.

Ama olay şu: Şu anda dünya çok yavaş hareket ediyor, takipte 2100 yılına kadar 2,7 C ısınma için, Paris Anlaşması’ndaki 1,5 C hedefinin çok altında. Artık güzellikler için zaman yok. Ağırlığını etrafa dağıtacak ve sert hükümetler ve şirketler üzerinde evrimi zorlayacak bir iklim teknolojisi girişimine ihtiyacımız var.

Kısacası, dünyanın ilk günlerdeki Uber gibi bir iklim teknolojisi girişimine ihtiyacı var, hayırı cevap olarak kabul etmeyen, yasal düzenlemelere bağlı yerleşik, yavaş hareket eden bir endüstriyle mücadele eden, cepleri derin ve güçlü bir şirket. uzun oyuna doğru göz atın. Başarılı olursa, herkes müşteri olarak kaydolmak isteyecektir. Başlangıç ​​ve yatırımcıları için ödüller çok güzel olabilir.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/04/the-road-map-for-building-the-uber-of-climate-tech/

Yorum yapın