İklim Sanal Zirvesi – Teknolojik Haberler


Teknolojik Haberler, Teknolojik Haberler Sessions’ın kazananını duyurmaktan mutluluk duyar: İklim sanal sunumu – AELER. Ödülün bir parçası olarak AELER, Teknolojik Haberler Startup Battlefield 200’de bir yer olan Teknolojik Haberler Disrupt’ta ücretsiz sergi alanı ve övünme hakları elde ediyor. Geçen haftaki sahaları bu yazının sonunda izleyebilirsiniz.

İklim teknolojisi tanıtım şirketleri

AELER yalıtımlı, bağlantılı nakliye konteynırları ile lojistik endüstrisini yeniden tasarlamayı hedefliyor. Konteyner, nakliye sırasında ısı yalıtımı sağlayan hafif kompozit malzemeden yapılmıştır. AELER için sunum yapan kişi, kurucu ortak ve CTO olan David Baur’du.

UNIT ONE konteyneri IOT bağlantılıdır ve müşterilerin sıcaklık, konum, kapı açma/kapama vb. gibi her şeyi izlemesine ve takip etmesine olanak tanır. AELER konteynerlerin sahibidir ve birimleri müşterilere lisanslar. AELER, ünitenin tüm bakımını yönetir. Baur’a göre, yapı ve bağlantı, daha fazla yük, daha az sevkiyat, emisyonlarda azalma ve etki verileri konusunda şeffaflık sağlıyor. Baur sunumu sırasında, nakliye yaşam döngüsü boyunca toplanan verilere dayanarak boru hattındaki ek ürünlerle bağlantılı konteynerin sadece bir başlangıç ​​olduğunu ima etti.

AELER boyunca sahnede iki ek start up. Kanada merkezli, pulsenikler elektrokimyasal sistemler için izleme sağlar. Donanım tabanlı çözüm, istemcilerin performansı izlemesi ve optimize etmesi için bir veri platformu da sağlar. Nat4Bio, bir biyoteknoloji şirketi, meyve ve sebzeler için ürünlerin bozulmasını önleyen yenilebilir bir kaplama yarattı. Kaplama, bakteri ve patojenlerin etkilerini önleyerek ürünün ömrünü uzatır.

Her şirketin sunum yapmak için dört dakikası vardı ve ardından harika jüri üyelerimizle 5 dakikalık bir Soru-Cevap bölümü vardı – Rajesh SwaminathanKhosla Ventures’ta Ortak ve Kamil SaidDefy.vc’de İş Ortağı ve Kreasyon Lideri.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/21/aeler-wins-the-tc-sessions-climate-virtual-pitch-off/

Yorum yapın