HyperX Armada oyun ekranları, kutudan çıktığı gibi bir masa montajı ve monitör kolu ile birlikte gelir


Kısaca: HP’nin oyun odaklı bölümü olan HyperX, yeni Armada markası altında iki orta seviye IPS modelinin piyasaya sürülmesiyle oyun monitörü pazarına giriyor. Armada 25, 24,5 inç FHD 240Hz panele sahip ve 449,99 $ maliyeti, 499,99 $ Armada 27, 27 inç QHD 165Hz ekrana sahip. Her iki modelin de önümüzdeki ay satışa çıkması bekleniyor.

HyperX’in yeni Armada oyun monitörleri, içte ve dışta oldukça normal görünüyor. Alttan veya arkadan parlayan süslü bir RGB aydınlatma yok ve teknik özellikler herhangi bir ekran performans rekoru kırmayacak. Ancak HyperX, kutudan çıkan bir masa montajı ve ergonomik kol dahil ederek bu modelleri çok kalabalık bir pazarda farklılaştırmaya çalışıyor.

Genellikle ek yer kaplayan geleneksel bir monitör standı yerine, donanma 25 ve donanma 27 c-kelepçe ve rondela braketlerini destekleyen sağlanan masa montajına takılabilir. Ayrıca tek bir düğmeye basarak ekran eklemek veya çıkarmak için hızlı serbest bırakma sistemine sahiptir.

bu oyun yuvası 32 inç boyutuna ve 20 libre (~9 kg) ağırlığa kadar olan ekranlarla uyumludur. Ayrıca 109,99 ABD Doları karşılığında ayrı olarak satılacak ve 4 x 25 inç veya çift 27 inç ekranı destekleyebilir. Bu arada ekstra bir eklenti/monitör kolunu monte et 79,99 dolara mal olacak.

Özellikler açısından, Armada 25 süper hızlı 240Hz 1080p IPS panele sahipken, daha büyük Armada 27, daha düşük (ama yine de oldukça hızlı) 165Hz yenileme hızına sahip 1440p ekrana sahip. Her iki monitör de 16:9 en boy oranına, 178 derecelik görüntüleme açılarına ve daha net görüntüleme için mat bir yüzey kaplamasının yardımcı olduğu vasat 400 nit tepe parlaklığa sahiptir.

HyperX ayrıca her iki model için 1ms GtG tepki süresi (OD ile) ve değişken yenileme hızı oyun için Nvidia G-Sync uyumluluğu not eder. Bağlantı her iki monitörde de aynıdır. Tek bir DP 1.4 ve çift HDMI 2.0 bağlantı noktası vardır. Özellikle, herhangi bir yerleşik hoparlörden veya 3,5 mm jaktan bahsedilmeden, özellik listesinde ses desteği yoktur.

HyperX Armada oyun monitörleri ve montaj aksesuarlarının önümüzdeki ay ABD’de satışa sunulması bekleniyor. Her iki model de iki yıl garanti kapsamında olacak.Kaynak : https://www.techspot.com/news/95757-hyperx-armada-gaming-displays-come-desk-mount-monitor.html

Yorum yapın