Hırsızlar, Beavercreek Apple Store’dan 100 bin dolarlık mal çaldıAppleInsider, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlarda bağlı kuruluş komisyonu kazanabilir.

Polis, Pazartesi sabahı Beavercreek, OH’deki bir Apple Store’dan 100.000 $ değerinde Apple ürünü çalan hırsızları arıyor.

Apple Store’a üç hırsızdan oluşan bir ekip girdi. Greene, Cedar Park Drive, Beavercreek, Pazartesi günü saat 5:40’ta. Sabahın erken saatlerinde yapılan baskın, grubun vitrinlerdeki ve depolardaki ürünleri almasına ve hırdavatla çantalara doldurmasına neden oldu.

Ekip, bordo Ford Focus olduğuna inanılan koyu renkli bir sedanla olay yerinden kaçtı.

Binaen için Beavercreek Şehri Polis Departmanında 100.000 dolardan fazla Apple ürünü ele geçirildi. Ancak polis olay yerine geldikten sonra Apple çalışanlarına ürünlerdeki takip ve uyarı özelliklerini etkinleştirmeleri talimatını verdi.

Eşyaların çoğu Trotwood’da atıldığı ve polis tarafından kurtarıldığı için hareketin büyük bir etkisi oldu.

Polis hala şüphelileri arıyor ve halka soruşturmaya yardımcı olabilecek bilgileri olup olmadığını soruyor, (937) 426-1225 numaralı telefondan Beavercreek Polis Departmanı ile iletişime geçmeleri gerekiyor.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/23/01/24/thieves-take-100k-of-goods-from-beavercreek-apple-store?utm_medium=rss

Yorum yapın