Hiçbir Şey Telefon 1 uygulamalı sırlarını göstermez


TL; DR

  • YouTuber MKBHD az önce bir Nothing Phone 1 uygulamalı video yayınladı.
  • Video, telefonu tüm açılardan gösteriyor ve çoğunlukla arka aydınlatmaya odaklanıyor.
  • Telefonun birçok yönü – teknik özellikler dahil – hala doğrulanmadı.

Hiçbir şey – OnePlus kurucu ortağı Carl Pei tarafından kurulan şirket – ilk akıllı telefonunu piyasaya sürmeye çok yakın. Pei’nin her zamanki tarzında, şirket 12 Temmuz’da tam lansman için vızıltı oluşturmak için yavaş yavaş telefonda bilgi veriyor.

Artık YouTuber sayesinde MKBHD, ilk Nothing Phone 1 uygulamamız var. Videoda MKBHD, çoğunlukla telefonun tasarımına, özellikle de arkadaki “glif” arayüzüne odaklanıyor. Bu, içindeki çeşitli donanımlarla örtüşen tuhaf bir tasarıma sahip olan telefonun arkadan aydınlatmalı hali.

Ayrıca bakınız: Hiçbir Şey Telefon 1 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey

MKBHD, kullanıcıların arka aydınlatmanın nasıl kontrol edilebileceğini anlatıyor. Bildirimleri ışıklarla senkronize edebilir ve o zil sesine denk gelen çeşitli programlanabilir “ışık gösterileri” kullanabilirsiniz.

Ayrıca, ilk kez telefonun ön yüzünü de görüyoruz. Selfie kamerası için sola hizalanmış bir ekran kesimine sahiptir. Ekran düz ve çevresinde oldukça belirgin bir çerçeve var. Çerçeve simetriktir, ancak bu hoş bir tasarım dokunuşudur.

Ne yazık ki, Nothing Phone 1 uygulamalı video, en çok bilmek istediğimiz ayrıntıların üzerinden geçmiyor. Buna teknik özellikler, kamera donanım bilgileri, dahil edilen uygulamalar vb. dahildir. MKBHD, cihazın yalnızca arka aydınlatması ve temel tasarımı hakkında konuşmasına “izin verildiğini” söylüyor.

Cihazın tam olarak ortaya çıkmasına daha da yaklaştıkça, önümüzdeki birkaç gün içinde bir ton Nothing Phone 1 ayrıntısına sahip olacağız. Bizi izlemeye devam edin.Kaynak : https://www.androidauthority.com/nothing-phone-1-hands-on-3178642/

Yorum yapın