Her Star Trek Şovunu Nerede İzlersiniz?


Açıkçası çok fazla cesurca oluyor.
gif: olağanüstü

Aleminde neler olduğunu takip etmeye çalışıyorum Yıldız Savaşları bir kabilenin üremesini durdurmaya çalışmak gibi geliyor. Önceki daha yeni diziler duyurulur, işte tüm beklentilerin ne zaman bekleneceğine dair rehberimiz yeni Yıldız Savaşları gösterilerhem de geri dönen tanıdık favorilerVe ne başka şu anda işin içinde. Angaje etmek!

Yıldız Savaşları Şu Anda Yayınlanacak ve Çok Yakında Yayınlanacak Şovlar

Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar Sezon 1

Bir prequel-sequel serisi—orijinalinin prequel Yıldız Savaşlarıikinci sezonunun devamı Yıldız Savaşları: KeşifGarip Yeni Dünyalar orijinalin mürettebatını takip eder USS Girişim cesurca tüm bu yeni dünyaları aramaya giderken. dönüş keşif sezon iki konuk Anson Mount, Ethan Peck ve Rebecca Romijn sırasıyla Kaptan Pike, Mr. Spock ve Number One’ı canlandırırken, yeni bir kadro hem tanıdık hem de taze yüzleri canlandırıyor:

 • Celia Rose Gooding, Harbiyeli Uhura olarak
 • Christina Chong Güvenlik Şefi La’an Noonien-Singh olarak
 • Jess Bush Hemşire Christine Chapel olarak
 • Babs Olusanmokun Dr. M’Benga olarak
 • Melissa Navia Teğmen Erica Ortegas olarak
 • Bruce Horak Baş Mühendis Hemmer olarak

Oyuncularla yaptığımız röportajı buradan yakalayınve Spock’ın seriye dahil olan denemeleri hakkında daha fazla bilgi edinin burada. Paramount yayınladı açılış başlık dizileri için Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar 29 Nisan’da. Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar Paramount+’da yayın yapmaya başladı 5 Mayıs, ve şimdi tamamlanan birinci sezon 10 bölüm uzunluğunda. Sezonun ilk yarısına dair spoiler içermeyen ilk izlenimlerimizi okuyabilirsiniz. burada. Ve bölüm özetlerini arıyorsanız, aşağıyı okuyun:

 • 1. Bölüm, “Garip Yeni Dünyalar”
 • 2. Bölüm, “Kuyruklu Yıldızın Çocukları”
 • 3. Bölüm, “Illyria’nın Hayaletleri”
 • 4. Bölüm, “Memento Mori”
 • 5. Bölüm, “Spock Amok”
 • 6. Bölüm, “Bizi Acının Ulaşamayacağı Yere Kaldırın”
 • 7. Bölüm, “Sakin Fırtına”
 • 8. Bölüm, “Elysian Krallığı
 • 9. Bölüm, “Gezenler”
 • Bölüm 10, “Merhamet Kalitesi”

Daha fazla kapsama alanı için Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalarburaya bakın:

Star Trek: Alt Güverte 3. Sezon

Dizinin üçüncü sezonu keyifli animasyon dizileri USS’nin uyumsuz mürettebatını takip ederek Cerritos—ve özellikle teğmen kadrosu, Mariner (Tawny Newsome), Boimler (Jack Quaid), Tendi (Noël Wells) ve Rutherford (Eugene Cordero)—25 ağustosta gelecek. Üçüncü sezon, kahraman teğmenlerimizi ve gemide kalan köprü subaylarını görüyor. Cerritos bir araya getirmek Kaptan Freeman’ı (Dawnn Lewis) yanlışlıkla Pakled ana dünyasını yok etmekle suçlandıktan sonra Yıldız Filosu Güvenliğinden kurtarmak için ikinci sezonun doruk noktası. Yukarıdan yeni bir fragman izleyin. Dördüncü sezon da sipariş edildi.

Yaklaşan Yıldız Savaşları Geliştirme Aşamasında Gösteriler ve Diziler

Yaklaşan: Uzay Yolu: Prodigy 1. Sezon, 2. Bölüm

Star Trek Çıkış Tarihleri: Tüm Yeni ve Geri Dönen Şovlar Ne Zaman Beklenmeli başlıklı makale için resim

resim: olağanüstü

İlk sezonun ilk yarısı animasyon dizileri dahi– USS’nin keşfi sayesinde Delta Çeyreğindeki bir maden kampında zorlu bir yaşamdan kaçan uzaylı gençlerden oluşan bir ekibin ardından önyıldız, bir deneysel Yıldız Filosu gemisi gelişmiş warp sürücüsü—Paramount+’a sarılmış bu senenin başlarındaancak şu anda sezonun ikinci yarısı için geri dönmesi bekleniyor daha sonra 2022. Amiral Janeway (geri dönen yolcu efsane Kate Mulgrew) eski arkadaşı Chakotay’ın kaptanlığını yaptığı gemiye yetişebilir (geri dönen arkadaş yolcu efsane, Robert Beltran)? Zaman ve belki bir sohbet ön yıldız holografik eğitmen Janeway (ayrıca geri dönen yolcu efsane Kate Mulgrew), anlatacak.

Yaklaşan: Uzay Yolu: Keşif Sezon 5

Star Trek Çıkış Tarihleri: Tüm Yeni ve Geri Dönen Şovlar Ne Zaman Beklenmeli başlıklı makale için resim

resim: olağanüstü

Beklenen 2023’te bir süre, keşifBeşinci sezon, önceki sezonların 13’ünden aşağı 10 bölüm uzunluğunda olacak. Dördüncü sezonun zirvesinin ardından bu senenin başlarındaMichael Burnham (Sonequa Martin-Green) ekibine, galaksiyi ekstra galaktik bir ırk tarafından yaratılan gizemli bir anomaliden kurtarmak ve barış ve istikrar sağlamak için umutsuz bir girişimde bulundu. Federasyon için bir kez daha… şimdilik. Romantik partneri Book (David Ajala) bu anomaliyi gizlice yok etmek için bir kampanyada kendi rolü için zaman ayırırken, Burnham’ı neyin beklediğinden emin değiliz ve keşif‘ ekibi henüz, ama bu gösteri göz önüne alındığında, çok, çok dramatik olacağından eminiz.

Filmin çekimleri resmen başladı beşinci sezon Yıldız Savaşları: Keşif.

Yaklaşan: Uzay Yolu: Picard 3. Sezon

Uzay Yolu: Picard‘ın üçüncü ve artık resmi olarak final sezonunun da Paramount+’da olması bekleniyor. 2023’te bir süre, ikinci sezonla birlikte arka arkaya çekildiğini göz önünde bulundurursak, bu yıl içinde sürpriz bir başlangıç ​​yaparsa çok şaşırmayın. var heyecanlanacak çok şey var hakkında da: seri, Sir Patrick Stewart’ı yeniden bir araya getirerek modaya giriyor. Bir sonraki nesilkomuta tayfası: Data rolünde Brent Spiner, Deanna Troi rolünde Marina Sirtis, Will Riker rolünde Jonathan Frakes, Dr. Beverly Crusher rolünde Gates McFadden, Worf rolünde Michael Dorn ve Geordi LaForge rolünde LeVar Burton.

Bu sezon da büyük alay ediyor Yıldız Savaşları kamera hücresi! Showrunner Terry Matalas, son sezon hakkında konuştu. şerefsiz yürüyüşçüler dijital ses dosyası. “Bazı insanlar var Yıldız Savaşları bu sezonda geri gelen kim değil Gelecek nesil [primary] oyuncu,” dedi Matalas. “İçeride olan bir karakter var demek istiyorum. Gelecek nesil kimim… BU karakterin geri gelmesini gerçekten istiyorum. Ve yaptıklarında [agree to return]bu bütünlükteki her şeyden garip bir şekilde daha heyecan vericiydi. ”

Geliştirme Aşamasında: Bölüm 31

Star Trek Çıkış Tarihleri: Tüm Yeni ve Geri Dönen Şovlar Ne Zaman Beklenmeli başlıklı makale için resim

resim: olağanüstü

Olduğu halde 2019’dan beri resmen açıklandıYıldız Filosu’nun en köhne tarafına dayanan bu yan ürünün ne zaman olduğuna dair hala bir ipucumuz yok – gölgeli casus organizasyonu Bölüm 31ilk kez tanıtıldı Derin Uzay Dokuz-ile birlikte keşif konuk yıldız Michelle Yeoh aslında yayınlanmak içindir. Mirror Universe’nin Terran İmparatorluğu’nun eski imparatoru olarak geri dönecek olan Yeoh, şimdi daha nazik, ama yine de Michael Burnham’la zamanına kadar tekme bir kişiye dönüşen Phillipa Georgiou’nun hala geri dönmesi bekleniyor, ancak bunun ötesinde, kimse ne yapacağını bilmiyor. beklemek. Özellikle çünkü yol Yeoh çıkıldı keşifüçüncü sezon Georgiou’nun temelde herhangi bir yerde ortaya çıkabileceği anlamına gelir karşısında Yıldız Savaşlarızaman çizelgesi.

Geliştirme Aşamasında: Yıldız Filosu Akademisi

Star Trek Çıkış Tarihleri: Tüm Yeni ve Geri Dönen Şovlar Ne Zaman Beklenmeli başlıklı makale için resim

resim: olağanüstü

Bir süredir bekliyorsak 31. Bölüm olması, o zaman bir şekilde bu daha da uzun. geri 2018’in hareketli günlerine zaman keşif tek yeniydi Yıldız Savaşlarıdizi mimarı Alex Kurtzman’ın yeni bir çağı yönetmek için CBS ile yaptığı anlaşmanın bir parçası yürüyüş bir dizi konuşma dahil Starfleet Academ merkezliy, Federasyonun mühendislerini, bilim adamlarını, doktorlarını, pilotlarını ve komutanlarını galaksinin gelecekteki kaşifleri ve barış gücü görevlileri olarak şekillendiren San Francisco merkezli okul. Başlangıçta tarafından gösterilmesi planlandı Marvel’in Kaçakları’ Stephanie Savage ve Josh Schwartz, dizi bu ilk raporların ardından sessizliğe büründü, ancak bu yılın başlarında yeniden doğrulandı. Uzay Yolu: Yıldız Filosu Akademisi dır-dir yine iş başında.

Şimdi tarafından geliştirildi devamsızlık Ortak yaratıcı Gaia Violo, bunun ötesinde dizi hakkında çok az şey biliniyor, bunun dışında açıkçası Yıldız Filosu öğrencilerini takip edecek ve potansiyel olarak Bölüm 31 serisini önümüzdeki yıl üretime geçirmesi bekleniyor. Biz ayrıca ne zaman kurulabileceğini bilmiyorum Yıldız Savaşlarızaman çizelgesi, ancak keşif‘ın dördüncü sezonu bir Mary Wiseman’ın yönettiği Sylvia Tilly için büyük gelişme31. Yüzyılın yeniden açılan Yıldız Filosu Akademisi’nde bir öğretim pozisyonu almak için gemiden ayrıldığı yer – bu yüzden abilir Şovun onu takip etmesinin bir nedeni var, ama şu anda bilmiyoruz.

Klasik Akışı Nerede Yapabilirim Yıldız Savaşları Gösteriler?

Star Trek Çıkış Tarihleri: Tüm Yeni ve Geri Dönen Şovlar Ne Zaman Beklenmeli başlıklı makale için resim

resim: olağanüstü

hepsi bu yeni biraz Yıldız Savaşları gelen. Ama ya eski Yıldız Savaşları? En azından ABD’de, klasiklerin büyük çoğunluğu Yıldız Savaşları şovlar yalnızca Paramount+’da yayınlanabilir (sorunsuz olmasa da), ancak bazı duraklamalar diğer akış hizmetlerinde kalmaya devam ediyor. İşte klasiklerin tam listesi Yıldız Savaşları gösterileri ve nerede yayınlanacağını ve ayrıca her dizi için önerilen bölüm kılavuzlarımıza bağlantılar!

Son güncelleme 15.07.22.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

Kaynak : https://gizmodo.com/star-trek-release-dates-where-to-stream-picard-discover-1848839650

Yorum yapın