Her Açık Hava Macerası için En İyi 12 Güneş Gözlüğü (2022): Le Specs, Sunski ve Daha Fazlası


Güneş gözlüğü bir yılın herhangi bir zamanında gerekir. Gözlerinizi UV ışığından korur ve katarakt ve makula dejenerasyonu gibi durumların olasılığını azaltır. Ayrıca dışarısı aydınlık olduğunda göz yorgunluğunu azaltırlar ve sürüş sırasında yön değiştiren parlamayı ortadan kaldırırlar. Ayrıca, gözlerinizi rüzgardan, yağmurdan ve uçuşan döküntülerden korumaya yardımcı olurlar.

Herhangi bir ucuz UV gözlüğü işe yarayacaktır – eczanelerde veya TJ Maxx ve Ross gibi indirimli mağazalarda uygun seçenekler bulabilirsiniz – ancak Gear ekibinden birkaçımız koşarken, doğarken, yüzerken, yürürken düzinelerce güneş gözlüğü denedik , güneşte uzandı ve sürdü. Bunlar bizim favorilerimiz.

Haziran 2022’de Güncellendi: Tomahawk’ın geniş yüz dostu Wrecker Class gözlüklerini, Goodr’ın ucuz seçeneklerini, Spy Optic’in Happy Boost lenslerini ve birkaç mansiyon daha ekledik.

Hikayelerimizdeki bağlantıları kullanarak bir şey satın alırsanız, bir komisyon kazanabiliriz. Bu, gazeteciliğimizi desteklemeye yardımcı olur. Daha fazla bilgi edin. Lütfen ayrıca düşünün WIRED’e abone olmakKaynak : https://www.wired.com/gallery/best-sunglasses/

Yorum yapın