Hearth Display, beyaz tahtanızı aile içi görev yönetimi için 27 inçlik bir ekranla değiştiriyor – Teknolojik Haberler


Bir beyaz tahta veya buzdolabının üzerindeki yapışkan notlar aracılığıyla aile görevlerini ve ev işlerini atamak ve yönetmek kaotik olabilir ve ailenin her üyesinin bir takvim uygulaması yüklemesini ve sürekli olarak güncel tutmasını sağlamak her zaman mümkün değildir. Dolayısıyla Hearth Display, 27 inçlik dev bir dokunmatik ekranı evinize yerleştirerek bu görev yönetimi sorununu çözmek istiyor.

Mei Lin Ng, Susie Harrison ve Nathalie Stratton tarafından kurulan şirket, son iki yılını bu cihazı ve yazılımını geliştirmekle geçirdi, böylece kişisel cihazı olmayan aile üyeleri bile aile takvimine bakabilir ve görevler ekleyin. Bu süreçte 3.000 aileyi araştırdılar ve %70’inin hala beyaz tahta gibi bir analog çözüm kullandığını gördüler. Kurucular, çalışan annelerin olduğu bir haneden geldiklerini ve annelerin her şeyi yönetmesinin telaşlı olduğunu söyledi. Böylece ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıracak bir görev yönetim sistemi geliştirmeyi amaçladılar.

Resim Kredisi: Ocak Ekranı

“Beyaz tahtalar ve hatta diğer aile uygulamalarıyla, ebeveynler – çoğunlukla anneler – organizasyon sistemini yönetme ve sürdürmenin ağırlığını taşırlar. Çocuklar ve bazen birçok ortak katkıda bulunmaz. Kurucular bir röportajda Teknolojik Haberler’a verdiği demeçte, zihinsel yükü gerçekten hafifletmek için aile birimi genelinde planlama sürecini demokratikleştirmemiz gerekiyor.

Cihaz ve yazılım geliştirmeye yardımcı olmak için Hearth Display, Female Founders Fund, Stellation VC, Precursor Ventures, Marshall Plan for Moms’tan Reshma Saujani ve Venture Partner’da bir girişim ortağı olan Jenny Fleiss’ten 2.8 milyon dolarlık ilk kurumsal tohum turunu artırdı. şirketin toplam finansmanı toplamda 3 milyon doların biraz üzerinde.

Firma, Hearth Display’in kurulumunun kolay olduğunu ve aile üyelerinin mevcut Google Calander’larını – yakında iCal ve Outlook desteğiyle – şirketin web uygulaması aracılığıyla senkronize edebileceklerini söylüyor. Site ayrıca profilleri yönetmek ve ebeveyn denetimlerini tanımlamak için bir merkez görevi görür. Aygıtı olmayan üyeler, görevleri girmek için ekranın dokunmatik girişini doğrudan kullanabilir.

Şirket, angarya ve görev yönetimi için ayrı bir uygulama oluşturmak yerine, e-posta veya SMS yoluyla erişilebilen bir Hearth Helper asistanı oluşturdu. Takvimi güncellemek için, çocuğunuzun haftalık okul programı gibi, kısa mesajlar veya programların fotoğraflarını gönderebilirsiniz. 27 inç 1080p ekran, arka uçta Android çalıştırıyor ve açık renkli ahşap, mat siyah ve mat beyaz çerçeve seçenekleriyle geliyor.

Resim Kredisi: Ocak Ekranı

Aile teknoloji firması, cihazı son iki aydır 100 beta test cihazıyla test ediyor. Ve şimdi, bu ekranı ön sipariş için 12 Temmuz’dan itibaren 499 $ ‘a koyuyor ve bu, şirketin yazılımına iki yıl boyunca ücretsiz abonelikle gelecek. Hearth Display, gelecek yılın yazında 699$ fiyat ve aylık 9$ yazılım aboneliği ile genel satışa sunulacak.

“Yazılım aboneliği, yapılacaklar ve çocuk rutinleri gibi özelliklere ve AI tabanlı sesli asistan gibi yaklaşan özelliklerimize erişmenizi sağlayacak. Ancak bir abonelik satın almazsanız, Hearth Display’i dijital takvim yönetimi çözümü olarak kullanabilirsiniz” dedi kurucular.

Resim Kredisi: Ocak Ekranı

Ekran, ailelerin tamamlanan görevleri kolayca kontrol etmelerini sağlar, böylece yanlışlıkla köpeği aşırı beslemezsiniz. Ayrıca çocuklara futbol antrenmanı için kramponlarını toplamalarını hatırlatmak gibi Rutin özellikleri aracılığıyla bir etkinliğe hazırlanmanızı da hatırlatır.

Şirket, şu anda yemek planlama ve ilgili bakkal listelerini yönetme gibi abonelik paketlerine daha fazla özellik eklemek için çalıştığını söyledi. Ayrıca ekip, aynı zamanda her ikisinin de önceden taahhütleri olması durumunda ebeveynlerin günlerini daha iyi planlayabilmeleri için etkinlik çakışması uyarıları oluşturmaya çalışıyor.

“Ocak Ekranı, daha fazla hesap verebilirlik yaratmak için görev yönetimi için bir işletim sistemini evin ortasına yerleştirmeye benziyor. Saujani, birçok hanede ev işleri yüzünden kavga ediyor ve bu çözüm, evdeki iş yükünü paylaşma kültürünün değişmesini sağlamak için harika bir uygulama” dedi.

Hearth Display’in aile görevleri yönetimi alanında Cozi ve Maple gibi birkaç rakibi var. Herhangi bir donanımı olmamasına ve bir cihaza erişimi olmayan aile üyelerine hitap edememesine rağmen, bir cihaz satın almaktan daha uygun maliyetli çözümlerdir. Başka bir çözüm ahududu-pi tabanlıdır. DAKboardancak 495 dolarlık ekranı, görevleri girmek için size herhangi bir dokunmatik ekran arayüzü sağlamaz.

Ancak kurucu ortak Ng, yaptığı ankette uygulamaların tüm aileler için etkili bir çözüm olmadığını gösterdiğinden şirketin çözümünden emin.

“Aile uygulamaları, katılan tüm aile üyelerinin kendi kişisel cihazlarına sahip olmasını ve sonuçta çocukları doğaları gereği veya yalnızca mobil olarak sistemlerinden hariç tutmasını gerektiriyor” dedi. “Ortalama olarak, uygulamalar ailenin ~%50’sini hariç tutuyor çünkü 9 yaşın altındaki çoğu çocuğun mutlaka kişisel bir cihazı veya hatta kendi dijital takvimi yok, bu yüzden sisteme giremezler, hatta sisteme katılamazlar.
kendi bilgileri. Cozi veya Maple gibi ücretsiz uygulamalar, iş modeli olarak öncelikle reklamları veya bağlı kuruluş satışlarını kullanır; bu, ailenin gözbebekleri ve verilerinin gelir akışlarının bir parçası olduğu anlamına gelir. Hearth’de, müşterilerimizin verilerinin kendilerine ait kalması bizim için önemlidir, çünkü ürün için ödeme yapmadığınızda, vardır ürün.”Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/12/hearth-display-replaces-your-whiteboard-with-a-27-inch-display-for-family-task-management/

Yorum yapın