HBO Max uygulama güncellemesi, SharePlay’i iPhone ve iPad’e getiriyorAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

HBO Max uygulaması, SharePlay desteği kazandı ve kullanıcıların FaceTime aramaları sırasında şovları arkadaşları ve aileleriyle senkronize etmelerine izin verdi.

SharePlay özelliğini kullanmak isteyen kullanıcılar, HBO Max reklamsız aboneliğine sahip olmalıdır.

SharePlay’e ek olarak, mobil cihazlar aynı zamanda kullanıcıların platformda seçilen diziler için oynatılan ilk bölümü rastgele seçmelerine olanak tanıyan karıştırma düğmesine de sahip olacak. Bu özellik daha önce yalnızca masaüstü ve CTV platformlarında kullanılabiliyordu.

Güncelleme ayrıca tabletlere yatay ve dikey destek, iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, bölünmüş ekran desteği ve kararlılık iyileştirmeleri getiriyor.

Ağustos ayının başlarında, HBO Max ve Discovery+’ın 2023 yazından itibaren tek bir yayın hizmetinde birleşeceği duyuruldu. Birleştirilmiş platformun adı hâlâ açıklanmadı.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/08/08/hbo-max-app-update-brings-shareplay-to-iphone-ipad?utm_medium=rss

Yorum yapın