HBO Max, platformunda belirli TV şovları için yeni bir karıştırma düğmesi ekliyor – Teknolojik Haberler


HBO Maks. Şirket, bu hafta yaptığı duyuruda, platformunda seçkin TV şovları için yeni bir “karıştır” düğmesi tanıtıyor. Yeni düğme Salı günü küresel olarak kullanıma sunuldu ve yalnızca akış hizmetinin masaüstü sürümünde kullanılabilir. Yeni özellik, belirli bir TV şovunun bölümlerini karıştırıyor. Örneğin, “Arkadaşlar”ı izlemek istiyor ancak hangi bölümü izleyeceğinizi bilmiyorsanız, diziden rastgele bir bölüme gitmek için için düğmesini kullanabilirsiniz.

Düğme, “Friends”, “Curb Your Enthusiasm”, “The Big Bang Theory”, “Looney Tunes”, “Rick & Morty”, “Teen Titans Go!”, “Selena + Chef” dahil 45 TV şovu ile çalışır. “Kimin Hattı Neyse”, “Taze Prens”, “Tom ve Jerry”, “Young Sheldon”, “The Office” ve daha fazlası.

HBO Max sözcüsü Teknolojik Haberler’a bir e-postada “Diğer tekliflerden farklı olarak, HBO Max karıştırma düğmesi diziler yerine bölümleri rastgele hale getirerek kullanıcılara gösterilecekleri içerikle ilgili bir bağlam sağlıyor” dedi. “Masaüstü deneyiminde küresel olarak mevcut olan kullanıcılar, 45 küratörlü gösteri için seri detay sayfasındaki karıştır düğmesini seçebilirler. Eklenen bir tesadüf unsuruyla, karıştırma düğmesini seçmek, ayaklarınızı yerden kaldırmanıza ve daha hızlı izlemeye başlamanıza olanak tanır.

Şirket, düğmenin çok talep edilen bir özellik olduğunu söylüyor. HBO Max, özelliğin işlevselliğini platformda daha fazla içeriğe genişletmeyi planlayıp planlamadığı veya mobil ve TV uygulamalarına yayılıp yayılmayacağına ilişkin ayrıntıları paylaşmadı.

Hareket, Netflix’in ilgi alanlarınıza ve geçmiş izleme alışkanlıklarınıza göre beğenebileceğiniz bir film veya TV şovu oynatarak çalışan “bir şey oynat” düğmesini resmi olarak başlatmasından neredeyse bir yıl sonra geldi. Netflix’in özelliği, içerik bulma yetenekleri açısından daha geniştir ve bağlı TV’lerde, Android telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir. Amazon Prime Videosu ve hulu ayrıca uygulamalarına karıştırma işlevleri eklemek istiyorlar.

Yeni özelliğin lansmanı, HBO Max’in yakın zamanda Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Moldova, Karadağ, Hollanda, Kuzey Makedonya, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Slovakya dahil olmak üzere 15 ülkede daha kullanıma sunulmasıyla geldi. ve Slovenya. Akış hizmeti, bu yıl içinde Yunanistan ve Türkiye de dahil olmak üzere altı Avrupa ülkesine daha genişleyecek.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/03/24/hbo-max-shuffle-button-shows/

Yorum yapın