Haziran 2022 için en ucuz AirPods fırsatları


Nereye bakacağınızı biliyorsanız, Apple’ın popüler – ancak çoğu zaman pahalı – AirPod’larında genellikle bazı harika indirimler vardır. Apple, Ekim ayında üçüncü nesil AirPod’ları piyasaya sürdüğü ve yeni serisini piyasaya sürdüğünden beri, ikinci nesil giriş seviyesi modelin başlangıç ​​fiyatının 159 $’dan 129 $’a düştüğünü gördük. Dahası, birçok perakendecinin ikinci nesil AirPod’ları ve standart modele göre gürültü engelleme ve daha iyi ses kalitesi sunan daha pahalı AirPods Pro ve Max’i büyük ölçüde indirime sokmaya başladığını gördük. Hatta “Pro” takma adının olmamasına rağmen, AirPods Pro’yu uzun saplı orijinal modelden daha çok andıran üçüncü nesil modelde bazı önemli indirimler gördük.

Burada, giriş seviyesi AirPod’lar, AirPods Pro, üçüncü nesil AirPod’lar ve AirPods Max dahil olmak üzere her modelde mevcut olan en iyi fırsatları inceleyeceğiz. Ancak, 21 Haziran’da başlayan ve 13 Temmuz Çarşamba gününe kadar devam eden seçkin fırsatlarla Amazon Prime Day’in hemen köşede olduğunu unutmayın. Bir garanti olmasa da, Prime Day, AirPods Pro dahil olmak üzere Apple kulaklıklarında tarihsel olarak büyük indirimler getirdi.

En iyi giriş seviyesi AirPods (ikinci nesil) fırsatları

Geçen yıl Apple, şimdi giriş seviyesi model olan ikinci nesil AirPod’ların liste fiyatını 159 dolardan 129 dolara düşürdü. Şu anda sadece kablolu şarj kutusu olan modeli satıyor, ancak standart bir Lightning kablosuyla şarj oluyor. Yaşlarına rağmen, kullanımı kolay, ikinci nesil AirPod’ların hala harika kablosuz performans ve güvenilir pil ömrü sunduğunu ve kablosuz şarj kutusu olmadan yaşayabiliyorsanız onları harika bir seçim haline getirdiğini gördük.

Şu anda, Apple’ın en uygun fiyatlı kulaklık çifti için en iyi fırsat şu adreste mevcuttur: Amazon, Hedefve Walmart, onları 99,99 $ karşılığında alabilirsiniz. B&H Photo’da kablosuz şarj kutusu olan modeli şu anda üçüncü nesil modelden yaklaşık 15 $ daha düşük olan 134,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Apple’ın en yeni gerçek kablosuz kulaklık çifti, şirketin MagSafe teknolojisini destekliyor. Daha kısa gövdeler de daha zarif bir tasarım sağlarken, ter ve suya dayanıklılık gibi geliştirilmiş ses ve özellikler, dinamik kafa takibi ile uzamsal ses desteği ve iyileştirilmiş pil ömrü, onları son nesil modele göre güzel bir gelişme haline getirir.

Üçüncü nesil modelde bir zamanlar anlaşma yapmak zordu, ancak sonunda Kara Cuma ve Siber Pazartesi’den başlayarak bazı değerli fırsatlar görmeye başladık. Şu anda, örneğin, Apple’ın üçüncü nesil AirPod’ları Amazon’da mevcut ve Walmart149,99 $ için, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 139,99 $’dan sadece 10 $’lık bir fark.


AirPod’lar (üçüncü nesil)

Görünüm olarak daha zarif kardeşleri AirPods Pro’ya benzeyen en yeni giriş seviyesi AirPod’lar, yeni bir şarj kutusuna ve daha kısa gövdelere sahiptir. Ayrıca 2019 modelinin aksine suya dayanıklıdırlar ve daha iyi pil ömrü sunarlar.

Apple’ın birinci sınıf gerçek kablosuz kulaklıkları olan AirPods Pro’nun, fiyatı ne olursa olsun bir iPhone sahibinin satın alabileceği en iyi kablosuz kulaklık olduğunu düşünüyoruz. Yukarıdaki modellerden daha iyi ses kalitesine sahiptirler, aktif gürültü önleme sunarlar ve MagSafe’e hazır bir şarj çantasıyla birlikte gelirler. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca değiştirilebilir silikon uçlarla birlikte gelir ve içeriği seçmek için etkileyici bir surround ses efekti ekleyen Apple’ın uzamsal ses özelliğini destekler.

Ekim ayında Apple, üçüncü nesil AirPod’lar gibi Apple’ın MagSafe teknolojisini destekleyen kablosuz şarj kutusuyla AirPods Pro’nun yeni bir yapılandırmasını piyasaya sürdü. Bunlar genellikle 249$’a satılır, ancak şu anda şu adresten temin edilebilir: Amazon, Hedefve Walmart 174,99 $ için. Bu, Kara Cuma ve Siber Pazartesi sırasında bu modelin düştüğünü gördüğümüz fiyat kadar düşük değil, ancak kulaklıkları doğrudan Apple’dan satın alsaydınız ödeyeceğinizden hala 74 $ daha düşük.

AirPods Max, AirPods adıyla eş anlamlı hale gelen ikonik kulak içi kulaklıklar değil. Uzun dinleme seansları sırasında rahat kalan alüminyum, çelik ve örgü kumaştan oluşan geniş ve lüksler. Ayrıca, bas tepkisi söz konusu olduğunda emsallerinden bazılarının gerisinde kalsalar bile, mükemmel gürültü engelleme, Apple’ın uzamsal ses özelliği ve geniş, dengeli ses özelliklerine sahiptirler. Çoğu insan için en iyi gürültü önleyici kulaklıklar değiller – 550 dolarlık etiket fiyatını suçlayın – ancak daha iyi ses veren ve daha sezgisel kontrollere sahip bir çift Bluetooth kulaklık bulmak zor.


Apple AirPods Maks

Apple’ın AirPods Max’i örnek teşkil edecek bir yapı kalitesine, olağanüstü bir sese sahiptir ve gürültü engellemede en iyiye ayak uydurur.

Woot, kısa süre önce AirPods Max’i 409 dolara indirmiş olsa da, fiyatlar o zamandan beri her yerde arttı. Bununla birlikte, kulaklıklar şu anda satışta Amazon çoğu renk yolunda 429 dolara, daha önce sadece bir veya iki kez en iyi durumda gördüğümüz bir satış fiyatı.Kaynak : https://www.theverge.com/21302051/best-apple-airpods-deals

Yorum yapın