Hasbro, 3D baskı ile yüzünüzü aksiyon figürlerine yansıtıyor – Teknolojik Haberler


oyuncak ve oyun yapımcısı Hasbro en yeni ortaklığıyla yüzünüzü yakınınızdaki bir aksiyon figürüne getiriyor. 3D yazıcı şirketinden yeni bir 3D baskı malzemesi ve iş akışı kullanıyor Formlab’ler ölçekte özel aksiyon figürleri oluşturmak için.

Proje Hasbro Selfie Serisi olarak adlandırılıyor ve hayranların kendilerine benzeyen “koleksiyoncu sınıfı” altı inçlik aksiyon figürleri yaratmasını mümkün kılıyor. Bir şekil yapmak için indirin Hasbro Pulse uygulamasıyüzünüzü tarayın, aksiyon figürünü ve saç stilini özelleştirin ve postacı şimdiye kadar gördüğünüz en havalı şeyi getirene kadar bekleyin: Kendiniz, ama küçük ve plastik.

Yüzünüz GI Joe, Ghostbusters, Power Rangers ve diğerlerinden karakterlere eklenebilir.

Ortaklık, Hasbro’nun aksiyon figürlerini hızla prototiplemek için Formlabs 3D yazıcılarını kullanmaya başladığı 2014 yılında başlayan bir keşfin doruk noktasıdır. Şimdi, ortaklık prototiplemeden son ürün üretimine doğru evrildi ve hayranların popüler filmler, televizyon dizileri ve çizgi romanlarda görülen klasikten güncel karakterlere dayalı kişiselleştirilmiş aksiyon figürleri oluşturmasını sağladı.

Formlabs CEO’su ve kurucu ortağı Max Lobovsky, “Hasbro ile olan çalışmalarımız, inovasyonun ön saflarında yer almak için gelişmeye devam ediyor” dedi. “3D baskı uzun zamandır bir prototipleme aracı olarak görülüyordu, ancak Hasbro Selfie Serisi kişiselleştirme platformu, Formlabs’in ölçekte son ürün üretimine olanak tanıdığını gösteriyor. Kullandığım şeyleri yapmayı ve kişiselleştirmeyi seviyorum ve hayranların bu yeni 3D baskı destekli deneyime nasıl tepki vereceğini görmek beni heyecanlandırıyor.”

Formlabs’ın videosunda her şeyin nasıl çalıştığını kontrol edin:Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/13/habro-formlabs-custom-figurines/

Yorum yapın