Guild Education, artırılmış veri güvenliği için Snowflake ile ortak oluyorSnowflake Inc.’in bulut veri platformlarına yönelik yeni siber güvenlik iş yükü, geleneksel veri merkezlerinden bulut tabanlı verilere kadar birden çok platformdaki tehditlerle mücadele etmeye hazır. Uyum ve anlık risk raporlamasının artan zorluklarını da üstlenir.

Eğitim ve yükseltme platformu Guild Education Inc., yakın zamanda AWS’de bir Snowflake güvenlik veri gölü uyguladı.

“Her şeyi almak [we] tek bir yerde ihtiyaç duyulması, ekibim için oyunun kurallarını değiştiriyor” dedi. Julie Chickillo (resimde, sağda), Guild Education’da başkan yardımcısı ve güvenlik şefi. “Birçok farklı güvenlik aracının içindeydik; hepsi tecrit edilmiş, silolara ayrılmıştı. Artık her şeyi tek bir alana taşıyabiliyoruz ve tek cam bölmeye yaklaşıyoruz.”

Chickillo ve Ömer Şarkıcı (resimde, solda), Snowflake’in siber güvenlik stratejisi başkanı endüstri analistleriyle konuştu Dave Vellante ve lisa martin de kar tanesi zirvesi, SiliconANGLE Media’nın canlı yayın stüdyosu theCUBE’de özel bir yayın sırasında. Veri güvenliği ve uyumluluğu tartıştılar. (* Aşağıdaki açıklama.)

Veri konsolidasyonu ve uyumluluğu uygulama

Orada sonsuz güvenlik seçeneği var ve farklı işlevler sektöre özel çözümler gerektiriyor. Snowflake, sayısız duruma uyacak tek bir güvenlik aracı oluşturmak yerine, komut dosyasını çevirerek ve bunun yerine veri konsolidasyonuna odaklanarak araç konsolidasyonu sorununu çözüyor.

“Takım konsolidasyonunun yalnızca bir aracınız olduğu anlamına gelmesi gerekmez. Aslında en iyisine sahip olabilirsiniz, istediğiniz aracı seçin. Veriler bir araya getirildiği sürece daha fazla silo inşa etmiyorsunuz” dedi Singer.

Veri uyumluluğu standartları gelişiyor ve kullanıcı verilerini daha fazla koruyor. Veri hacmi ve çeşitliliği arttıkça, endüstri standartlarını korumak zor olabilir. Ancak Snowflake gibi merkezi bir veri platformu kullanmak, uyumluluk rutinlerini düzene sokabilir.

“Uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için mücadele eden şirketler hakkında bir şeyler duyuyoruz. Tüm veriler zaten merkezileştirilmişse, denetçilerime günde bir kez tüm ortamın sahip olduğum standarda uygun olduğunu kanıtlayabilirim,” dedi Singer.

İşte tam video röportaj, SiliconANGLE’ın ve theCUBE’nin Kar Tanesi Zirvesi etkinliği:

(* Açıklama: TheCUBE, Snowflake Summit etkinliği için ücretli bir medya ortağıdır. Ne CUBE’nin etkinlik kapsamının sponsoru olan Snowflake Inc. ne de diğer sponsorların CUBE veya SiliconANGLE üzerindeki içerik üzerinde editoryal kontrolü yoktur.)

Fotoğraf: Silikon AÇI

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Servisleri ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha birçok aydınlatıcı ve uzmanı içeren topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2022/06/17/guild-education-partners-snowflake-increased-data-security-snowflakesummit/

Yorum yapın