GOP Neden İstenmeyen Posta Filtrenizi Kırmak İstiyor: GOP Adayı Saf Seçmenleri Yanıltıcı Spam E-postalarla Kendisine Finansman Sağlaması İçin Kandırdı


itibaren gop-hepinizi-enayiler için alır borç

Son birkaç aydır, Cumhuriyetçi politikacıların tercih ettikleri spam sağlayıcıları tarafından (e-posta sağlayıcılarının siyasi spam’leri nasıl ele aldığına ilişkin bir çalışmayı yanlış temsil eden) zorlayarak, Google’ın siyasi içeriklerini “sansürlediğini” yanlış bir şekilde iddia ettiklerine dair bu tuhaf hikayeyi ele alıyoruz. e-postalar. Ayrıca, e-posta sağlayıcılarının politikacı e-postalarını spam olarak etiketlememelerini gerektiren bir yasayı da zorluyorlar. Buna karşılık, Google biraz pes etti ve siyasi kampanyaları beyaz listeye alacak, onları spam filtresinin dışında tutacak yeni bir teklif önerdi (ancak en üstte alıcıya bu posta aboneliğinden çıkmak isteyip istemediğini soran bir düğme ekledi). Google, Federal Seçim Komisyonu’ndan (FEC) bu fikri kutsamasını istedi (ve özellikle bunun herhangi bir kampanya finansmanı yasasını ihlal etmeyeceğini belirtmesini istedi).

Az önce belirttiğimiz gibi, halk bu fikirden kesinlikle nefret ediyor ve onların FEC’e yaptıkları yorumlar (1) spam’e ve (2) kendilerini spam’e karşı kanunlardan muaf tutan kanunlar yazmaya çalışan politikacılara karşı içten bir nefreti yansıtıyor.

Başka bir deyişle, bu, Cumhuriyetçilerin, kendi dijital pazarlama ajanslarının spam gibi görünmeyen e-postalar hazırlamakta çok kötü olduğu ve sizi spam yapmaya devam etmek için özel yasalara başvurmak zorunda kaldıkları için bastırdığı son derece popüler olmayan bir fikir.

Gerçekten de, bazı haberlerimizde belirttiğimiz gibi, Cumhuriyetçi politikacıların uzun bir geçmişi vardır. özellikle spam benzeri e-postalariçin özel olarak tasarlanmış gibi görünen aptal insanlar – genellikle yaşlı insanlar – parasız.

Ve şimdi bunun daha da kötüye gittiğini gösteren yeni bir hikaye var. Florida’daki Kongre için Cumhuriyetçi bir aday olan Erick Aguilar, e-posta spam’leri göndererek muazzam miktarda para topladı. daha popüler politikacıların kampanya e-postaları gibi davranmak: Donald Trump ve Ron DeSantis.

Ciddi anlamda.

Florida’nın 4. Kongre Bölgesi arayışında Aguilar, Cumhuriyetçilerin kampanya katkılarını işlemek ve bir dizi bağış toplama e-postası göndermek için kullandığı popüler bir platform olan WinRed’i kullandı. Ancak talepler, Aguilar’ın kampanyasından veya 23 Ağustos’taki ön seçimdeki önde gelen rakibinden, devletin GOP kuruluşunun çoğunun desteğine sahip olan eyalet Senatörü Aaron Bean’den bahsetmedi.

Bunun yerine mesajlar, önerilen bağışların aslında eski başkan, vali veya Ohio Rep. Jim Jordan da dahil olmak üzere daha önde gelen GOP politikacılarına yönlendirileceği şekilde yazılmıştır.

DeSantis’in adını kullanan bir logonun altına gelen bir e-postada, “Vali DeSantis her zaman Corrupt Left’e karşı savaşıyor” dedi. “Bu ülke ne kadar kötü olursa olsun, Sahte Haber medyası ve Biden Admin buna SAYGILI [sic] Florida yapıyor.”

Şunları ekledi: “Amerika’nın 1 numaralı Valisine yardım etmenin zamanı geldi. DeSantis’i destekleyeceğiniz konusunda size güvenebilir miyiz?”

Aptal Trump/DeSantis destekçilerinin Aguilar’ın kampanya kasasını doldurmasıyla bu taktikler işe yaramış gibi görünüyor… farkında bile olmadan.

Hareket, özellikle ülkenin dört bir yanından emekli yaşlı bağışçılar arasında işe yaramış gibi görünüyordu. Kampanya finans kayıtlarına göre, Aguilar’ın DeSantis ile ilgili olan gibi bazı WinRed e-postaları, Jacksonville merkezli adayın kampanyasının Aralık ayında yaklaşık 16 kat daha fazla nakit geldiğini görmesinden hemen önce Kasım ayında çıktı. Yine de bağış gönderen bazı kişilerin Aguilar’a bağışta bulunduklarından haberleri yoktu.

Minnesota’dan 88 yaşındaki Pat Medford, Aguilar’a bağışları sorulduğunda, “Bu adı bilmiyorum” dedi. “Elbette Başkan Trump ve DeSantis’e veriyorum, ama gerçekten bu kadar. Diğerlerine pek vermem ve bu ismi [Aguilar] bana tanıdık gelmiyor.”

Onu tanımamasına rağmen, kayıtlar Medford’un Aguilar’ın kampanyasına WinRed aracılığıyla 30 ayrı katkı sağladığını ve toplamda 1.000 dolardan fazla olduğunu gösteriyor.

Yani, burada açık olalım. John Thune ve Google’ın önerilen pilot programı tarafından önerilen GOP faturası kapsamında, bu e-postalar görünüyor yapamadı spam olarak filtrelenebilir. Federal ofis için meşru bir adaydan geliyorlar. Onların yanıltıcı ve olağanüstü spam içerikli olmaları bu Cumhuriyetçiler için pek önemli değil gibi görünüyor. Bu Cumhuriyetçilerin saf seçmenleri bu kadar çok parayla kandırmak için böyle dolandırıcılık tekniklerine başvurmaları önemli değil.

Tek önemli olan, tabanlarından daha fazla para istemeleri ve bunu Google’ın insanları gerçekten korumasını engellemenin en iyi yolu olarak görüyorlar.

Under: donald trump, dupes, erick aguilar, gop, john thune, ron desantis, dolandırıcılık, spam, spam filtreleri

Şirketler: google, hedeflenen zaferKaynak : https://www.techdirt.com/2022/07/15/why-the-gop-wants-to-break-your-spam-filter-gop-candidate-tricked-gullible-voters-into-funding-him-with-misleading-spam-emails/

Yorum yapın