Google Pixel Watch Söylentileri Watch Band Hayranları için Büyük Haber


Bir saate sahip olmanın büyük bir kısmı, onu tarzınızı temsil eden bir saat kayışı ile kişiselleştirmektir. Sportif bir kayış ya da daha şık bir deri parça seviyor olsanız da, havayı günden güne değiştirmek isteyen saat sahipleri için piyasada sayısız seçenek var. Ne yazık ki, çoğu Android saati için yeni bir saat kayışı bulmak, Amazon’a koşmak ve ondan iyi bir ter uzakta olduğunuzu hissettiren ucuz 5 dolarlık kayışlar satın almak, deride kızarıklık veya yanmaya neden olmak anlamına geliyordu. Demek istediğim, bir Apple Watch’a sahip değilseniz, kaliteli birinci taraf grupların yaygın olmadığıdır.

Yaklaşan Pixel Watch için Google’ın, iyi kalite anlamına geldiğini umduğumuz iyi bir diziliş sağlamak için çalıştığı bildiriliyor. millet 9to5Google gibi Google’ın yolda en az 7 grubu olduğuna inanan kaynaklardan duydum. kauçuk/silikon kayış Yukarıda görüldüğü gibi, kutudan Pixel Watch’ta çıkması gerekir.

Google’ın Pixel Watch için yayınlayabileceği diğer saat bantları şunları içerir: Milan tarzı grup, metal bağlantı bilezik, birkaç deri seçeneğiartı kumaş ve streç bantlar. 7’nin çok az olduğunu düşünüyorsanız, bazı stillerde birkaç renk olacağını hayal ediyorum.

Tabii ki, birinci taraf veya “Google için üretildi” aksesuarları, muhtemelen Amazon’dan çok sık satın aldığımdan şikayet ettiğim ucuz grupların çok kuzeyinde bir fiyat anlamına geliyor. Görebileceğimiz fiyat türleri hakkında bir fikre ihtiyacınız varsa, standart Apple Watch Spor Kordonunu (yukarıdaki Pixel Watch bandı gibi) 49 ABD Doları veya Samsung Galaxy Watch 4 spor bantlarını 39,99 ABD Doları olarak düşünün. Her biri ayrıca 79 $ ile 449 $ arasında değişen Milanese ve metal bağlantı bilezikler sunuyor. Google’ın ikisinden de daha ucuza geleceğini hayal edemiyorum.

Dikkate alınması gereken bir diğer şey de Pixel Watch bantlarının saatin kendisine bağlandığı mekanizmadır. Diğer birçok saatin kullandığı evrensel hızlı bırakma sistemlerinden ziyade tescilli bir sistem olduğunu biliyoruz. Özel bir saat kayışı sistemi maliyeti artırır mı? Kesinlikle onları yapmayı seçen şirketleri sınırlayacaktır, orası kesin.

Özetlemek gerekirse, Google, kapıdan uygun bir dizi aksesuar içermesi gereken büyük bir Pixel Watch lansmanına hazırlanıyor gibi görünüyor. Bunu duymayı seviyorsunuz, ancak şimdi sözde tarihli, ancak yine de özelleştirilmiş çipi hakkında daha fazla şey öğrenmemiz gerekiyor.Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/17/pixel-watch-could-get-a-bunch-of-watch-band-options/

Yorum yapın