Google nihayet bize Pixel 7 Pro’nun önüne resmi bir bakış attı


Yeni Google Hardware Pixel 7 Pro Pixel Watch

TL; DR

  • Bu yılın başlarında ilk kez ortaya çıktığından beri Google, Pixel 7 Pro’nun yalnızca arka yüzünü resmi olarak gösterdi.
  • Şirketin Pixel Superfans Facebook sayfasında yayınlanan yeni bir görsel, Pixel 7 Pro’nun ön yüzüne ilk resmi bakışımızı verdi.
  • Görüntü, biraz daha az kavisli bir ekranı gösteriyor gibi görünüyor.

Pixel 7 serisi bu yılın başlarında Google I/O’da ilk kez ortaya çıktığından beri Mountain View tabanlı şirket, pazarlamasında bize cihazların sayısız görüntüsünü gösterdi. Bununla birlikte, tüm bu pazarlamada, teknoloji devi bize Pixel 7 Pro’nun önünü göstermekten özenle kaçındı. Artık Google her şeyi açığa çıkarmaya hazır gibi görünüyor.

Bilmiyorsanız, Google’ın Pixel sevenler için “superfans” adlı bir Facebook sayfası var.Piksel Süper Hayranları Topluluğu” Bu grup özel bir topluluktur, bu nedenle sayfada yayınlananları yalnızca üyeler görebilir. Ancak, Facebook’taki diğer herhangi bir grup gibi, bu Facebook sayfasının da halka açık bir resim başlığı vardır.

Pixel Superfans Community Facebook sayfası, kısa süre önce başlığının resmini değiştirdi. Yeni resimde iki Pixel Saat, yeni Pixel Buds ve iki Pixel 7 Pro bulunuyor. Bu Pixel 7 Pro’lardan biri bize daha önce gördüğümüz gibi arka tarafı gösteriyor, ancak ikinci telefon bize cihazın ön tarafını gösteriyor.

Gri bir arka plan üzerinde Google piksel koleksiyonu

Bu, Google Pixel 7 Pro ekranını ilk kez resmi olarak gördüğümüz anlamına geliyor. Görüntüye göre, ekran öncekinden biraz daha az kavisli gibi görünüyor. Göre 9To5Googlebu, erken birimlerle önceki uygulamalı çalışmalarla aynı çizgide görünüyor.

Daha düz bir ekran, Pixel 7 Pro için istediğiniz gibi mi geliyor? Kısa süre önce bir ankette okuyucularımıza kavisli veya düz telefon ekranları hakkında ne düşündüklerini sorduk. 14.000 oydan sonra, seçmenlerin %45.68’inin kavisli ekranlardan nefret ettiği görülüyor. Kavisli ekranları sevenler ise %20.13 ile gelirken, %26.20 ise hiçbir şekilde umursamadıklarını söyledi.Kaynak : https://www.androidauthority.com/google-pixel-7-pro-display-3211922/

Yorum yapın