Google, Garip, Sansürlü Video ile Pixel 7 Ön Siparişlerini Artırmaya Çalışıyor


Bu site, bu sayfadaki bağlantılardan bağlı kuruluş komisyonları kazanabilir. Kullanım Şartları.

Google, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını sadece birkaç hafta içinde tanıtacak ve heyecanı artırmak için garip, sansürlü bir video yayınladı. Tuhaf çünkü telefonların neye benzediğini zaten biliyoruz, ayrıca Google onları reklamın sonunda da gösteriyor. İlan ayrıca duyuru ile çakışan ön sipariş tarihini de ortaya koyuyor.

Aşağıda görebileceğiniz ilk Pixel 7 reklamında Google, yayınlanmamış Pixel 7 Pro’yu birkaç kişiye veriyor ve tepkilerini filme alıyor. Beklediğiniz şeyle ilgili – denekler kameraları sayıyor, birinci sınıf his hakkında konuşuyor ve onu çalmaya çalışıyor. Tüm bunlar boyunca, telefon yalnızca reklamın sonunda ortaya çıkarılarak pikselleştirilir. Ayrıca yeni telefonların yanında piyasaya sürülecek olan Pixel Watch’tan da bahsediliyor.

Google’ın akıllı telefon çabalarını takip edenler için Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun tasarımı eski bir haber. Google, Mayıs 2022’deki I/O konferansında cihazları açıkladı. Bu, Google için son yıllarda bir trend. Yaklaşan donanımını daha erken ve daha erken gösteriyor ve kaçınılmaz sızıntıları önlüyor. Yine de bu reklam, orijinal teaser’a atıfta bulunulmadan YouTube’a yüklendi. Daha önce Pixel 7’den habersiz olan biri muhtemelen sansürün çok daha az tuhaf olduğunu düşünürdü.

Reklam, ön siparişlerin, Google’ın duyuru etkinliğini düzenlemeyi planladığı 6 Ekim’de sunulacağını belirtiyor. Cihaz muhtemelen ayın sonuna doğru gönderilecek. Cevaplanmamış bir soru fiyattır ve sansürlenen video bunu açıklığa kavuşturmak için hiçbir şey yapmıyor. Pixel 6 600 dolardı ve 6 Pro 900 dolardı. Google o zamandan beri Pixel 6a’yı 450 dolardan piyasaya sürdü. 2022 modelleri için bir fiyat artışı görmek düşünülemez değil.

Google’ın Pixel 7 ve 7 Pro’su, şirketin özel Tensor işlemcisinin yeni bir sürümüne sahip olacak. Bu çip, kıyaslamalarda diğerlerinin gerisinde kalma eğiliminde olsa da Google, Android sürümünü Tensor’un makine öğrenimi yetenekleri etrafında optimize etti. Bu, cihazda konuşmayı metne, gelişmiş fotoğraf işlemeye ve uyarlanabilir pil yönetimine olanak tanır. İşletim sisteminin en son sürümü olan Android 13 ile birlikte gönderilecektir. Google’ın telefonları, çoğundan daha uzun güncelleme desteğine sahiptir ve yeni Pixel’lerin kullanım ömrü boyunca en az üç yeni işletim sistemi sürümü ve beş yıl boyunca güvenlik yamaları alacağını garanti eder.

Şimdi Oku:

Kaynak : https://www.extremetech.com/mobile/339738-google-tries-to-boost-pixel-7-pre-orders-with-strange-censored-video

Yorum yapın