Gerçekten yeni bir Nvidia Shield Tablet istiyorsunuz


Nvidia Shield Tablet ön 1 düzenlendi

Hadlee Simons / Android Otoritesi

Nvidia, oyun odaklı bir deneyim ve zaman için güçlü dahili özellikler sunan tek Shield Tablet’i 2014’te piyasaya sürdü. Şirket, o zamandan beri Shield TV dizisi Android TV cihazlarına bağlı kaldı.

Geçen hafta Shield tabletin yeniden başlatılması için çağrıda bulunan bir fikir yazısı yazdık, ancak bu düşünceyi paylaşıyor musunuz? Makalenin içinde bir anket yayınladık ve işte sonuçlar.

Yeni bir Shield Tablet görmek ister misiniz?

Sonuçlar

Bu, 18 Haziran’da yayınlamamızın ardından 4.300’den fazla oy alan popüler bir anketti. En popüler seçim mi? Ankete katılanların %80,59’u gerçekten de yeni bir Nvidia Shield Tablet görmek istediklerini söyledi ve bu da onu büyük farkla kazanan yaptı.

Nvidia’nın mevcut Android cihazları sağlıklı bir güç seviyesine, yazılım güncellemelerine gülünç derecede uzun bir bağlılık ve birçok multimedya özelliğine sahip olduğundan, neden bu seçeneğe oy verdiğinizi anlayabiliriz. Ve tüm bu faktörler bir tablet için iyi bir fikir gibi görünüyor. Geforce Now platformu (diğer oyun akış hizmetleriyle birlikte) ve Android’in tablet odaklı revizyonu, yalnızca daha ilgi çekici bir olasılık sağlıyor.

İlişkili: Google Stadia, Geforce Now’a Karşı — Hangisi sizin için doğru?

Bu arada, ankete katılan okuyucuların %15,71’i özellikler ve/veya fiyatlandırma beklediklerini söylüyor. Bu açıkça önemlidir, çünkü hiçbir özelliği olmayan 1.200 dolarlık bir Android tablet Nvidia için zorlu bir satış olacaktır.

Son olarak, ankete katılanların yalnızca %3,7’si yeni bir Nvidia Shield Tablet görmek istemediklerini söyledi. En az bir okuyucu, geleneksel Windows tabletleri ile uyumlu olarak, x86 destekli bir tabletin daha iyi bir fikir olacağını önerdi. Başka bir okuyucu, Android tabletlerin daha gidecek çok yolu olduğunu düşündü.

Yorumlar

  • Yasin Maamoun: Shield tabletimi Kasım 2014’te geri aldım. İnanılmazdı, zamanın sınırlamaları göz önüne alındığında oyun deneyimi birinci sınıftı. Yeniden başlatılmış bir sürümle çok ilgilenirdi. Ekran boyutunu 9-10 inç’e çıkarırlarsa, birkaç ay içinde Geforce NOW’u paketlerlerse ve ilkinde bulunan ekran kalemi ve kablosuz denetleyicinin yenilenmiş sürümlerini eklerlerse (her ikisi de çok hoş). Üniversite öğrencilerine çok kolay bir satış olurdu, sınıfta not almak ve boş zamanlarında oyun oynamak için kullanabilirler.
  • GammaRayTech: Denetleyicide yerleşik bir ekrana sahip olan ilk kalkan cihazı değil miydi? İçinde tegra 3 çipi için bir soğutma fanı olduğuna inanıyorum? Android cihazların ve tabletlerin eğlenceli olduğu zamanlar! Şu anda muhtemelen Nvidia’nın x86 APU’ya sahip bir Windows tablet yayınlamasını tercih ederim. Google mağazasında şu anda gerçekten ortalama oyunlar var. En azından Tegra günlerinde, kalkan cihazlarının özel donanımlarında çalışacak kendi özelleştirilmiş oyun takımları vardı.
  • 10 taban: Öyle düşünmüyorum. Apple tarafından yapılmayan herhangi bir tablet için iyi bir zaman değil. Android’de tablet deneyimi arzulanan çok şey bırakıyor.
  • Daniel: Buhar Destesi. AMD, bu avuçiçi cihazla Nvidia’nın yüzüne tokat attı. Taşınabilir pazarda yer var, ancak “sadece başka” bir oyun tabletinin buhar destesine karşı şansı olmayacak. Nvidia’nın yenilikçi bir şey bulması gerekecek, ancak kalkan tableti alakalı tutmak için sıfır çaba sarf ettiğinde bunun olacağını görmüyorum.
  • Brett: Dünyanın her zaman tabletleri önemsediğini hissediyorum. Ve Google sadece satmaya gelen yeni bir cihazı olduğu için umursuyor. Hiçbir şey gelmemiş olsaydı, tabletlerle pek bir şey yapmayacağını hissediyorum.
  • Tavşancık: Elde taşınabilir olması daha mantıklı değil mi? Kalkan ile hemen hemen aynı SoC’ye sahip olan nintendo anahtarı gibi, oyun oynamak için ihtiyacınız olan her şey var mı? Veya Steam Deck? Veya telefonunuzu tutmak için kontrolörler ekleyerek değişen diğer android el bilgisayarlarından veya cihazlardan biri mi? Buradaki itiraz, cihaza uzun süre destek olacaktır. Sorun şu ki, olası fiyat noktasında… orada bir sürü seçenek var ve yeni bir android teklifi yakalayamayabilir.Kaynak : https://www.androidauthority.com/new-nvidia-shield-tablet-poll-results-3178750/

Yorum yapın