Gerçekten Paranoyak İçin 10 Komplo Gerilim Filmi


bir ekran görüntüsü "Başkanın Bütün Adamları"

Ben gerilim filmlerinin büyük bir hayranıyım ve özellikle iyi bir komplo gerilim filmini seviyorum. Bu tür çoğunlukla unutulmuş bir sanattır çünkü bence bugün çok az film önceki on yılların gerçekten çılgın paranoyasını yakalayabiliyor. Bunun nedeni, yakın zamanda komplo eğlencesinin ekrandan atlayıp ekrana girmesi de olabilir. gerçek dünyabu başka bir gün için bir rant olsa da.

1970’lerden başlayarak Hollywood, Amerikalıların iktidardakilerle artan hayal kırıklığını yansıtan hikayeler üretmeye başladı. Watergate, Vietnam savaşı ve yüzyıl ortası skandalları ve örtbaslarından sonra nedenini anlamak zor değil. Bu filmler harika çünkü ciddi temaları ve konuları alıp onları heyecan ve gerilim araçlarına dönüştürüyorlar. Güçlü insanların kötü şeyler yaptığını hepimiz biliyoruz, ancak gerçek hayatta, bu kötü davranışın gerçekte neye benzediğini neredeyse hiç duymuyor veya görmüyoruz. Bu filmlerle, yaparsın.

Lafı fazla uzatmadan, işte paranoyanızı güçlendirecek 10 film. Zevk almak.Kaynak : https://gizmodo.com/10-conspiracy-thriller-movies-jfk-presidents-men-pelica-1849100704

Yorum yapın