Gary Oldman Neredeyse Seslendiren General Grievous


General Grievous, Star Wars Bölüm 3: Sith'in İntikamı'nda ışın kılıcını döndürüyor.

resim: Lucasfilm

eğlencenin bir parçası Yıldız Savaşları görüyor olabilir ünlü aktörler birdenbire birçok filminden veya programından birinde ortaya çıkıyor. Belki Sam Jackson’da olduğu gibi önemli karakterler olarak oradalar ya da Ming-Na Wenbelki oradalar “bekle, onlar bunda?” kameolar, Zach Braff gibi veya Orman Whitaker’ı. Her iki durumda da, bu yıldızlar bir süreliğine yeni “Glup Shitto” olmak için ortaya çıktığında her zaman keyiflidir.

Şaşırtıcı bir şekilde, elde edebileceğimiz bir kamera hücresi, franchise’ın prequel döneminde büyük bir oyuncu olacaktı. General Grievous, 2005’teki droid ordusunun Ayrılıkçı lideri Sith’in intikamı, neredeyse seslendirildi en karanlık saatler Gary Oldman. Son zamanlarda yapılan bir röportajda mutlu üzgün şaşkın podcast, Oldman kendisi söyledi Bu çok silahlı kötü adamı seslendirmeye yakın, hatta karakter için bazı satırları kaydetmeye kadar.

Oldman’a göre, filmin öncelikle Avustralya’da çekilmesi nedeniyle “sendika ve sendika dışı şeyler” nedeniyle işler dağıldı. Sendikalar ve Avustralya film yapımıyla ilgili kurallar nedeniyle, “sendika rollerini bozan poster çocuğu” olmak istemedi. Rolü kaybetmesine rağmen, George Lucas ile seslendirme çalışması yapmanın olumlu bir deneyim olduğunu söyledi ve yönetmeni/yazarı “müthiş” olarak nitelendirdi. Bu konuda pişmanlık yok.”

Grievious için ses çalışması İntikam Lucasfilm ses mühendisi Matthew Wood’a gidecekti, daha sonra bu rolü tekrar oynayacaktı. Klon Savaşları Cartoon Network’teki bir dizi ve karakterin yer aldığı bir avuç video oyunu. Önce İntikam, kötü adam, Gennedy Tartakovsky’nin filminde göründü. Klon savaşları seslendirdiği dizi John DiMaggio ve Richard McGonagle. Prequel döneminde herhangi bir kötü adamın en fazla L’sini tutma eğiliminde olmasına ve çok öksürmeyi ya da kaçmayı sevmesine rağmen, onun bir şeylerin ortaya çıktığını görmek her zaman eğlenceliydi. Oldman’ın sesinin karaktere ne getireceğini düşünmek ilginç; Grievous’u ilginç kılan şeylerden biri, sesinin Darth Vader olduğunda Anakin Skywalker için kısmi bir ilham kaynağı olacakmış gibi gelmesidir.

[aracılığıyla[viaçarpıştırıcı]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/star-wars-gary-oldman-nearly-voiced-general-grievous-1849050934

Yorum yapın