Galaxy Watch 5 Modeli Çok Pahalı Olabilir


Yakın tarihli bir sızıntı sayesinde, artık Samsung’un yaklaşan giyilebilir cihazlarının, galaksi izle 5 diziliş, piyasaya sürüldükten sonra gerçekten paraya mal olacak. Kaç para? İşte bu yazının asıl nedeni bu. Lütfen, bana vurma.

Roland Quandt’a göre WinFuture (Uzun bir doğru erken istihbarat geçmişine sahip Avrupa teknoloji yayını), 40 mm kasalı Galaxy Watch 5 300 Euro’dan başlayacak ve LTE modelini seçerseniz fiyatı 50 Euro’ya çıkacak. Daha büyük 44 mm varyant için, fiyat 350 euro’dan başlıyor ve LTE radyolar için aynı 50 euro’luk artışı alıyor.

Söylentilere gelince, Galaxy Watch 5 Pro (artık Classic olarak adlandırılmıyor), sadece Bluetooth bağlantısı için 490 euro’dan başlayacak ve ardından LTE için 540 euro’ya çıkacak. Watch 5 Pro, yalnızca 45 mm seçeneğiyle geliyor olarak listeleniyor.

Dikkat edin, burada Euro’dan bahsediyoruz, yani ABD’deki fiyatlandırma farklı olabilir, ancak değişse bile çok fazla olmayabilir. Samsung’un bu beklenen giyilebilir ürünleri hakkında daha fazla bilgi edindikçe sizi kesinlikle haberdar edeceğiz.

// @rquandt

Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/23/reported-galaxy-watch-5-prices-confirm-suspicions-devices-wont-be-free/

Yorum yapın