FTX karmaşası girişimin kriptoya olan ilgisini artırdı mı? • Teknolojik Haberler


olmadı blockchain tabanlı başlangıç ​​​​aktivitesi için nazik bir yıl. Genel bir risk sermayesi yavaşlaması sırasında bir varlık fiyatı düzeltmesine ek olarak, web3 odaklı yeni teknoloji girişimleri, zaman zaman teknoloji manşetlerine hakim olan bir dizi sektör içi krizle de uğraşmak zorunda kaldı.

Terra/Luna karmaşası akla geliyor. Three Arrows Capital’in erimesi gibi. Ve bu, FTX ve ilgili kuruluşların hızlı düşüşünden bahsetmiyor.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Her sabah Teknolojik Haberler+’ta okuyun veya her Cumartesi The Exchange haber bültenini alın.


Yukarıdakilerin hepsi arasında, blok zinciri tabanlı varlıklar ve protokoller inşa eden veya bunlara yatırım yapan birçok kişi çenesini yüksek tuttu. Bunun çok sayıda kanıtı var – yeni şirketler hala web3 alanında kurulmakta ve ölçeklendirilmektedir ve girişim yatırımcıları hala çek yazmaktadır. İş her zamanki gibi, değil mi?

Belki.

2022’de risk sermayesi dolarının web3 odaklı şirketlere dağıtılma hızının – geniş bir terim olduğunu hatırlamakta fayda var; tartmaya çalışmıyorum kriptoya karşı bitcoin argüman – bu yıl reddedildi. Crunchbase verileri mezun olduğum okul tarafından incelendi Crunchbase Haberleri yakın zamanda, örneğin, 2021’in 4. çeyreği zirvesinden sonra, kripto para birimi veya blok zincirleriyle uğraşan şirketler tarafından toplanan sermayenin, 2022’nin 3. çeyreğine kadar birbirini izleyen her çeyrekte düştüğünü kaydetti.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/11/25/has-the-ftx-mess-iced-venture-interest-in-crypto/

Yorum yapın