Front’tan Mathilde Collin ve Mural’den Adriana Roche, Disrupt – Teknolojik Haberler’ta dağıtılmış bir iş gücünün nasıl yönetileceğini tartışacaklar


Pandemi sonrası (yarı) bir dünyada işin geleceği nasıl görünüyor? Bu, yeni kurulan şirketlerden büyük şirketlere kadar tüm şirketlerin, 2022 ve sonrasında işgücünü nasıl dağıtacaklarını ve yöneteceklerini düşünürken sordukları bir sorudur.

Airbnb, örneğin, bir her yerde yaşa, her yerde çalış politika, Twitter ise hibrit hale geldi. Dağıtılmış çalışma zorluklarla birlikte gelir ve Twitter CEO’su Parag Agrawal kaydetti“Diğerleri konferans odasındayken bir toplantıya uzaktan katılan herkes bu acıyı bilir.”

Yeni başlayanlar hangi kursu seçerse seçsinler, her zamankinden daha fazla uzaktan personele sahip olacaklar. Bu nedenle Front’un kurucu ortağı ve CEO’su Mathilde Collin ve Mural’ın baş personel sorumlusu Adriana Roche’un bu konuyu sahnede ele alacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Teknolojik Haberler Kesintisi 18-20 Ekim’de San Francisco’da.

Uzaktan, Asenkron Gerçeklikte Personel Nasıl Yönetilir adlı oturumda Collin ve Roche, çeşitli zorlukları belirleyecek ve kurucuların uzaktan çalışanları nasıl yöneteceklerini anlamalarına yardımcı olacak. Üretken bir dağıtılmış işgücünü sürdürmek söz konusu olduğunda neyin işe yarayıp neyin yaramadığı hakkında konuşacaklar.

Bu zorlu ve güncel bir konu ve sizin gibi bizim de birçok sorumuz var. Cevapları vermesi için davet ettiğimiz iki kadın hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Müşteri iletişim platformu Front’un kurucu ortağı ve CEO’su Mathilde Collin, değerlere dayalı liderlik tarzı ve yukarıdan aşağıya radikal şeffaflığı savunmasıyla tanınır. 2014 yılında şirketi kurduğundan beri Collin, geçen ay 65 milyon dolarlık D Serisi turu da dahil olmak üzere 138 milyon dolardan fazla risk sermayesi fonu topladı.

Collin, All Raise’ın Kadın Kurucuları Ofis Saatleri ve Pioneer Fund aracılığıyla girişimci adaylarına rehberlik ediyor. Forbes Next Billion-Dolarlık Startups 2019, Inc Magazine’in Kadın Kurucuları 100 2019 ve Forbes 30 Under 30: Enterprise Tech 2017’de tanındı.

Adriana Roche, 29 ülkede 900’den fazla kişinin uzaktan çalıştığı işbirlikçi bir istihbarat şirketi olan Mural’in baş insan yetkilisidir. İşe alım, büyüme ve ekip üyesi gelişiminden sorumlu bir ekibe liderlik eder.

Mural’den önce, Roche, yaklaşık beş yıl boyunca şirketin çalışan sayısını on kat artıran ve Segment’e çalışmak için en iyi yer olarak birçok ödül kazandıran bir ekibe liderlik ettiği Segment’te kişi ve yerlerden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yaptı.

Roche daha önce Google, Salesforce ve Dropbox’ta işe alım pozisyonlarında bulundu ve burada dik bir büyüme eğrisi geçiren dağıtılmış SaaS ekiplerini yönetti. İngilizce, İspanyolca ve Fransızca bilmektedir ve NYU’dan örgütsel psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

Teknolojik Haberler Kesintisi şahsen geri döndü 18-20 Ekim’de in San Francisco. Erken önlem, daha büyük tasarruflara eşittir. Geçişinizi şimdi satın alın ve 1.300$’a kadar tasarruf edin. Öğrenci, devlet ve kar amacı gütmeyen geçişler sadece 195 $ karşılığında mevcuttur. Fiyatlar 29 Temmuz’da artıyor.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/12/fronts-mathilde-collin-and-murals-adriana-roche-will-discuss-how-to-manage-a-distributed-workforce-at-disrupt/

Yorum yapın