Flaş fırsatlar: AppleCare ile M1 iPad Pro WWDC için 110$’a varan indirimAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Apple Yetkili Satıcısı B&H, WWDC’yi kutlamak için AppleCare ile birlikte verildiğinde Apple’ın M1 iPad Pro’sunda özel indirimler yaptı.

Aşağıdaki kitler, yeni aygıtınız için genişletilmiş koruma sağlamak üzere AppleCare+ ile birlikte iPad Pro’nun kendisini içerir. Sınırsız ABD içinde gönderilen siparişlere ücretsiz hızlı teslimat da dahildir, bu nedenle Apple’ın M1 iPad Pro’sunun sunduğu her şeyi deneyimlemeye başlamak için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

iPad Pro + AppleCare paketleri

Her biri 128 GB depolama alanına sahip standart 11 inç veya 12,9 inç iPad Pro arasında seçim yapın. Veya sağlam bir dizüstü bilgisayar değişimi için ek alan veya Hücresel özelliği tercih edin. Özel teklifleri etkinleştirmek için bir dizüstü bilgisayar, masaüstü veya iPad’den aşağıdaki fiyatlandırma bağlantılarından alışveriş yapmalısınız.

11 inç iPad Pro tasarrufu

12.9 inç iPad Pro indirimleri

Aktivasyon talimatları

Özel fiyatlandırmayı etkinleştirmek için, bu gönderideki B&H fiyatlandırma bağlantıları aracılığıyla bir dizüstü veya masaüstü bilgisayardan alışveriş yapmalısınız. Maalesef teklifler şu anda B&H’nin mobil uygulamasında kullanılamaz.

Bonus avantajlar

veya 12 aya kadar özel finansman. Tekliflerin diğer satıcılara göre nasıl biriktiğini görmek için iPad Fiyat Rehberimizi ziyaret ettiğinizden emin olun.

iPadOS 16’yı Stage Manager ve Hava Durumu uygulamasıyla çalıştırmak istiyorsanız, M1 iPad Pro’nun satın alma işleminizi gelecekte kanıtlamanıza yardımcı olacak uyumlu donanımlar listesinde olduğundan emin olabilirsiniz.

Ek teknoloji anlaşmaları

En iyi Apple fiyatları

Teknik satıcılar ayrıca, birçok üründe yalnızca en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda da bonus tasarruf sağlayacak ek donanımlar için özel ürünler yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/07/flash-deals-m1-ipad-pro-with-applecare-up-to-110-off-for-wwdc?utm_medium=rss

Yorum yapın