Fitbit Sahipleri Yeni Premium Uyku Profilleri Aldı


Fitbit Bu hafta belirli cihaz sahipleri için duyurulan premium uyku profilleri, uykunuzla ilgili daha derin bilgiler edinmenizi sağlıyor. Bir Sense, Versa 3, Versa 2, Charge 5, Luxe veya Inspire 2 cihazınız varsa, bu yeni profilleri Temmuz ayının başından itibaren görmeye başlamalı veya ardından her ayın ilk günü güncellenmiş ayrıntıları almalısınız.

Bunu parçalamak için, Fitbit’in Uyku Profili, bir kullanıcının uykusunu her ay 10 temel ölçüm üzerinden analiz edecek, eğilimleri hesaplayacak ve ardından bunları kullanıcının yaşı ve cinsiyeti için tipik olanlarla karşılaştıracaktır. Umut, bu bilgilerin daha sonra kullanıcılara uyku bölümünde neleri iyileştirebileceklerini göstermesidir.

Fitbit ayrıca uykunuzu en iyi şekilde tanımlamak için sevimli hayvanları kullanıyor. Örneğin, bir ayı var (tutarlı bir uyku programı olan ve hızlı bir şekilde derin uykuya ulaşan biri) ve ayrıca bir kirpi (daha geç uyuyup daha erken uyanmak – hafif uyuyan) var. Geçmesi gereken tonlarca veri var, bu nedenle uyku takibini sevenler için bir Fitbit’e sahip olmak harika bir bonus.

Bunu kullanmak için doğal olarak Fitbit Premium’a ihtiyacınız olacak. Bu size aylık 10$ veya yıllık 80$’a mal olacak.

// GoogleKaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/22/fitbit-owners-get-new-premium-sleep-profiles/

Yorum yapın