Fintech Mobil Uygulama Geliştirme: En İyi Şirket Nasıl Bulunur?


Fintech veya finansal teknoloji, finans endüstrisini otomatikleştirmek ve dijitalleştirmek için kullanılan en son ve en uyarlanabilir teknolojidir. Finansal teknoloji, ticari şahısların, kurumların ve büyük ve küçük ölçekli şirketlerin finansal sorunlarını kolay ve sorunsuz bir şekilde çözmelerine yardımcı oluyor. İnsanların mali işlerini ve işlevlerini yönetmelerine yardımcı oluyor.

Fintech uygulamalarının tek amacı, ödeme yönetimi ve bankacılık durumunu kontrol etmektir; çok sayıda kullanıcı bu uygulamaları kullanıyor. Fintech, ekonomik inovasyonu ifade eder. Herkesin bildiği gibi, dünya dijitalleşme ve otomasyona doğru büyük bir geçiş yapıyor; Fintech’in yeni iş süreçleri sunarak bu değişimde büyük rol oynadığını söylemek yanlış olmaz.

Büyük veri, Blockchain ve bulut bilişimin kapsamlı kullanımı, günümüz dünyasında Finansal teknolojinin öneminin kanıtıdır.

Blockchain gibi yıkıcı teknolojiler, tüm iş ve bankacılık sürecini değiştiriyor. Bankaların kapatılacağı o günler yakındır ve insanlar tamamen dijital para birimlerine ve çevrimiçi bankacılığa geçiş yapacaktır çünkü bunlar kullanıcılar için kolaylık sağlar ve sorunsuzdur.

Veri, günümüzde sahip olabileceğiniz en büyük varlıktır ve teknolojiyi onunla entegre etmek itici bir güç görevi görecektir. Fintech, finans sektörünün psikolojisini değiştiriyor ve ona büyük bir devrim getiriyor.

İlk olarak, FinTech’in nasıl çalıştığını anlamak önemlidir – ardından Fintech mobil uygulama geliştirme için danışılacak en iyi şirketleri tartışacağız.

FinTech Uygulamaları Hangi Hizmetleri Sunar?

Hiç şüphe yok ki FinTech, iş dünyasını değiştiriyor ve ona yenilik getiriyor. Çünkü herkes bu uygulamaları herhangi bir finansal amaç için kullanıyor. FinTech uygulama kullanıcılarının sayısı hızla artıyor – daha fazla FinTech uygulamasına ihtiyaç var ve bunlar talep ediliyor. Bir FinTech uygulaması geliştirmek istiyorsanız, uygulamanızın müşterilere hangi hizmetleri ve işlevleri sunması gerektiğini bilmelisiniz.

Kolay Bulunabilirlik

İlk olarak, uygulamanız herkes tarafından kullanılabilir olmalıdır. Uygulamanızı Google Play Store’a veya Apple Store’a yerleştirmeniz gerekir, böylece kullanıcılarınız için kolayca kullanılabilir ve kolayca indirilebilir.

Bir hesap oluşturun

Her kullanıcı, verilerin güvenliği ve güvenliği için benzersiz kimlik bilgileriyle hesaplarını oluşturabilmelidir, çünkü bu tamamen parasal konularla ilgilidir, bu nedenle müşterinizin güvenliğine ekstra özen göstermelisiniz.

Çevrimiçi Ödemeler

Uygulamamız coğrafi konum ve zamanlamalara bağlı olmaksızın mobil ödeme yapabilmektedir. Her şey zekaya yükseltmek ve müşterilerinize kolaylık ve rahatlık sağlamakla ilgilidir.

Blockchain Teknolojisini Eklemek

İşletmeler dijital para birimine doğru kayarken Blockchain teknolojisinin eklenmesi, uygulamanız için en üstte bir kiraz olacaktır. Blockchain, finansal hizmetlerde yeniliği teşvik eder ve verilerin güvenliğini ve emniyetini sağlayarak iş bireylerinin güvenini kazanmada başarılıdır.

Bir FinTech Uygulamasında Gerekli Özellik

Düşük kar marjı

Düşük kar marjları, fintech şirketlerinin önemli özelliklerinden biridir. Platform iş modelinde, yeni kullanıcıları katılmaya çekmek için yeterli güçte bir ağ etkisini tetiklemek için platformun kullanıcı ölçeğinin belirli bir eşiğe ulaşması gerekir. Ağ etkisinin pozitif döngüsü altında, kullanıcı, tüm platformun kendi kendini çalıştırabilmesi ve sürdürebilmesi için içsel ve sürekli yüksek hızlı büyüme elde etmeye isteklidir.

Yüksek yenilik

Fintech şirketleri, internet şirketlerinin “yenilik yapmazlarsa öleceklerini” genlerine miras almış durumda. Düşük kar marjları ve varlık açısından hafif özellikleri de onlar için nesnel olarak inovasyonu kolay bir zemin yaratıyor.

Deney, deneme yanılma, hızlı ürün yineleme ve finansal piyasanın ve geleneksel finansal semantik altında ürün düzeyinde “finansal inovasyonun” ötesine geçen yıkıcı yenilikçi projeleri başlatma isteği için finansal alana yönelik çığır açan teknolojiler ve kavramlar.

Çoğaltmak

Fintech şirketleri genellikle düşük bir başlangıç ​​eşiğine sahiptir ve hızlı büyüme yeteneği kazanmak için çekinmeden ağ etkilerine ihtiyaç duyar ve kullandıkları yenilikçi teknolojiler nedeniyle işletme ölçekleri, karşılık gelen maliyetleri ödemek zorunda kalmadan patlayıcı bir şekilde büyür, ancak maliyetleri düşer . , hızlı büyümesini daha da teşvik ediyor.

Uyumluluk kolaylığı

Yüksek inovasyon, fintech şirketlerine hızla büyümenin teknolojik avantajını sağlıyor, ancak varlıkları hafif ve risklere direnme yetenekleri zayıf. İnovasyon avantajları ile uyumluluk maliyetlerinin nasıl dengeleneceği, fintech şirketlerinin yüzleşmesi gereken şeydir.

Açıktır ki, teknolojik yenilik yoluyla uyumluluk gereksinimlerini karşılamak, denetimi kolaylaştırmak ve yasal uyumluluk ve risk yönetimi maliyetlerini azaltmak fintech şirketleri için en iyi seçimdir.

Mevzuata uyumluluğu kolaylaştıracak teknik avantajlar olmalıdır ve bu teknoloji aynı zamanda uyum yönetiminin maliyetini marjinal olarak azaltabilir.

FinTech Uygulamaları Geliştirmek İçin Tercih Edilecek Şirketler

Günümüzde farklı Mobil uygulama geliştirme süreçlerini takip ederek mobil uygulama geliştirme hizmeti veren birçok şirket bulunmaktadır. Bu yazıda, en iyi beş mobil uygulama geliştirme şirketinin bir listesine sahip olacaksınız.

1. Retroküp

Retro küp

Retrocube, olağanüstü hizmetler sağlamasıyla tanınan bir şirkettir. mobil uygulama geliştirme Hizmetler. Ödüllü bir şirkettir ve kaliteli hizmetleri ile ünlüdür. Eşsiz problem çözme yaklaşımları ve yetenekli ekipleri, onları aynı niş için hizmet sağlayan diğer şirketlerden farklı kılan şeydir. Müşteri temsilcileri tüm süreç boyunca size rehberlik edecek.

Neden Retrocube’u Seçmelisiniz?

 • Mükemmel müşteri hizmeti.
 • Kendi kendini motive eden ve yetenekli geliştiricilerden oluşan bir ekip.
 • Yerel uygulamalar, hibrit uygulamalar ve Web uygulamaları gibi her türlü mobil uygulama geliştirme hizmetini sunun.
 • Tam olarak ne istediğinizi sunun.
 • Kalite Güvencesi ve çoklu test.
 • Tüm dünyada memnun müşteriler.
 • Ücretsiz danışmanlık sunun.

2. Mesafe

mesafe

Mesafe aynı zamanda büyük bilişim şirketlerinden biridir. Mobil uygulama geliştirme için mükemmel hizmetler sunarlar. FinTech uygulama geliştirme hizmetlerinizi almak için The Distance’ı her zaman listenizde tutabilirsiniz. Bütçe dostu bir maliyetle iyi hizmetler sunarlar.

Mesafeyi Seçmenizin Nedenleri

 • Her niş için mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunun
 • İyi müşteri hizmetleri
 • Bütçe dostu paketler

3. Sonin

oğul

Sonin, FinTech uygulamanızı geliştirmek için çok iyi bir seçimdir. Dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet veriyorlar. Müşterileri hizmetlerinden memnun.

Neden Sonin’i Seçmelisiniz?

 • Yüksek vasıflı ekip.
 • Profesyonel müşteri hizmetleri.
 • Geliştirme süreci boyunca değişikliklere uyum sağlayın.

4. Emizentech

emizentech

Emizentech, tüm dünyada 2000’den fazla memnun müşterisi olan çok iyi bilinen bir şirkettir. İyi hizmetler sunarlar ve müşterilerinin gereksinimlerini karşılayan son ürünü teslim etmeyi garanti ederler.

Emizentech’i Seçmenizin Nedenleri

 • deneyimli ekip
 • İyi müşteri hizmetleri
 • İyi ürün sunun

5. Harika Web

harika

Groovy web genç ve gelişen bir şirkettir ancak bu, ürün kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermedikleri anlamına gelmez. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uygulamalar geliştirmek için modern teknolojileri kullanıyorlar.

Groovy Web’i Seçmenizin Nedenleri

 • Her niş için yetenekli bir ekibe sahip olun.
 • Müşterilerini her düzeyde yönlendirin.
 • Her adımda müşteriyle işbirliği yapın.

Çözüm

Bir FinTech Uygulaması geliştirmeyi düşünüyorsanız, bu, fikrinizi hayata geçirmenin ve ona yenilik kattığınızdan emin olmanın en iyi zamanıdır. Bugün FinTech sektörü gelişiyor ve bundan faydalanmanız için büyük bir şans var. Ancak bunun için size mükemmel bir uygulama geliştirme hizmeti sunabilecek en iyi şirketten hizmet almanız gerekiyor.

Umarız bu makale, ürününüz için pazarda rakiplerinizin önünde öne çıkacak en iyi şirketi seçmenize yardımcı olmuştur.

Öne Çıkan Resim Kredisi: Yazar tarafından sağlanmıştır; Teşekkür ederim!

Ali Hasan

Ali Hasan

Dijital Pazarlamacı/SEO Danışmanı

Ali Hasnain tutkulu bir trend araştırmacısı, kıdemli dijital pazarlama uzmanı ve SEO Danışmanıdır. eWorldTrade ve retroküp. Due, Hackernoon, eLearning Industry, Dumlittleman ve daha pek çok güvenilir yayına katkıda bulunuyor. SaaS ürünlerine, etkileyicilere, yerel işletmelere ve e-Ticaret markalarının trafiklerini, olası satışlarını, satışlarını ve yetkilerini artırmalarına yardımcı olmak için deneyiminden yararlanır.Kaynak : https://readwrite.com/fintech-mobile-app-development-how-to-find-the-best-company/

Yorum yapın