Fintech finansman piyasası ölmedi – Teknolojik Haberler


Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin arkasındaki sayıları ve nüansı açtığımız, yeni başlayanların işi hakkında bir podcast.

Alex ve Lütuf en büyük, en cesur ve en kötü teknoloji haberlerini ele almak için geri döndüler. Bu Pazartesi programımız, bu hafta Salı günü size geliyoruz, çünkü, hey, dün birçok Amerikalı işçi için Juneteenth onuruna tatildi. Yani, haftalık başlama vuruşumuzu normalden bir gün sonra yapıyoruz. İşte girdiklerimiz:

  • Hisse senetleri küresel olarak daha yüksek, kripto piyasası çalkantılı bir kaç haftanın ardından biraz sessiz.
  • 2022’nin ikinci çeyreğinin sonuna geliyoruz, bu da hemen kazanç sezonuna (woo!) ve ayrıştırılacak başka bir risk sermayesi veri setine girdiğimiz anlamına geliyor. Heyecanlanmak.
  • Musk, dünyanın her yerinde yardım etmekle meşgul Ukrayna’yı çevrimiçi tutarabalarını görmek Çin’de biraz sansürlenmekve hala twitter satın alarak kendi yolunu konuşuyor.
  • Başlangıç ​​​​ülkesinde: LeadSquared büyük bir tur attı ve şimdi bir tek boynuzlu at. Platform.sh büyük bir raund topladı, ancak değerinin ne olduğundan emin değiliz. Ve Stashfin de kendi defterlerine büyük miktarda sermaye ve borç koydu.
  • Fintech VC pazarı, her yerden uyarı zillerine rağmen hala canlı. Magic Eden, bir NFT pazarı için yeni büyüdü, not ediyoruz. (Fiyatlar, evet, düşüyor olsa da.)

Gösterimiz bu! Yarın ve Cuma günü dönüyoruz!

Hisse senedi her Pazartesi sabah 7’de ve Çarşamba ve Cuma sabah 6’da PDT’de düşer, bu yüzden bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, Spotify ve tüm dökümler.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/21/the-fintech-funding-market-is-not-dead/

Yorum yapın