Figma’dan Dylan Field, Teknolojik Haberler Disrupt – Teknolojik Haberler’ta lider olarak gelişmeyi ve eğlencenin neden önemli bir şirket değeri olduğunu tartışacak


Hızlı büyüme, muazzam bir kullanıcı tabanı ve bir endüstri Goliath’ın altından piyasayı çalmak – bu, teknoloji startup kurucularının hayalini kurduğu şeylerdir. Aynı zamanda, oyunun kurallarını değiştirenler Dylan tarafından oluşturulan web siteleri, uygulamalar, logolar veya hemen hemen her türlü yazılım tasarlamak için bulut tabanlı bir platform olan Figma’nın hikayesidir. Alan ve Evan Wallace.

Esnek sadeliği nedeniyle “Google Docs of design” olarak adlandırılan Figma, ürün, kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanıcı arayüzü (UI) tasarımcılarından oluşan ekiplerin çalışmasına olanak tanır. projeler üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın, düzenleyin ve yorum yapın.

Kurumsal tasarım son 10 yılda patladı ve Figma’nın Adobe’den pazarı çalmadaki başarısı – yukarıda bahsedilen Goliath – Figma’nın kurucu ortağı ve CEO’su Dylan Field’ın bugün sahnede bize katılacağı için heyecanlanmamızın nedenlerinden sadece biri. Teknolojik Haberler Kesintisi 18-20 Ekim’de San Francisco’da.

Şunu düşünün: Field, 2012’de Figma’yı kurduğunda henüz 20 yaşındaydı ve ürün 2016’da halka açıldı. Nisan 2020 ve Mayıs 2021, Figma’nın değeri arttı 2 milyar dolarlık bir değerlemeden 10 milyar dolara. Dropbox, Rakuten, Slack, Twitter ve Volvo gibi büyük teknoloji şirketleri dahil yaklaşık 4 milyon kişi Figma kullanıyor.

Field ile Figma’nın dikkate değer büyümesi ve 2012’de Figma’yı kurduğundan bu yana tasarım çalışmalarının doğasının nasıl değiştiği hakkında kesinlikle konuşacağız. bir lider olarak evrimi.

Figma kapsayıcılık, yaratıcılık ve eğlenceye çok değer veriyor – bu değerler şirket kültürünün ön saflarında yer alıyor. İnsanların gerçekten çalışmak istediği bir şirket kurmak için gereken becerileri nasıl geliştirdiğini ve bu değerlerin neden önemli olduğunu soracağız.

Field, kendisinin ve kurucu ortağı Evan Wallace’ın ilk olarak web üzerinde (ve web için) oluşturulan tasarım araçlarını denemeye başladığı Brown Üniversitesi’nde bilgisayar bilimi ve matematik okudu. Figma’ya bir Thiel bursundan fon sağlayarak başladılar. Figma’dan önce Field, O’Reilly Media, LinkedIn ve Flipboard’da staj yaptı.

Dylan Field ile iş büyümesi, liderliğin evrimi ve kapsayıcılığı, yaratıcılığı ve eğlenceyi teşvik eden bir şirket kültürünü korumanın neden Figma’nın devam eden başarısının anahtarı olduğu hakkında büyüleyici bir sohbeti kaçırmayın.

Teknolojik Haberler Kesintisi şahsen geri döndü 18-20 Ekim’de in San Francisco. Geçişlerinizi şimdi satın alın ve 1.300$’a kadar tasarruf edin. Fiyatlar 29 Temmuz’da artıyor.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/08/figmas-dylan-field-will-discuss-evolving-as-a-leader-and-why-fun-is-an-essential-company-value-at-techcrunch-disrupt/

Yorum yapın