Favori Özelliklerimden Biri Çok Yakında Android Telefonlara Geliyor


Şu anda, Google’ın Hızlı Eşleştirme özellik, kulaklıklar ve Wear OS cihazları gibi cihazları ayarlamak için kullanılabilir. Yeni tespit edilen kodda, Fast Pair’in yakında Android akıllı telefonların kurulumunu destekleyeceği görülüyor ve bunu alacak sıradaki ilk cihazlar yakında çıkacak olan Galaxy S23 serisi olacak.

Hızlı Eşleştirme, etrafınızda kurulmamış bir cihaz olduğunda otomatik olarak algılayan gerçekten kullanışlı bir özelliktir. Örneğin, bir Pixel Watch’ı ilk başlattığınızda, Android telefonunuz sizden hızlı bir şekilde Pixel Watch’ın tamamlayıcı uygulamasını indirmenizi ve kurmanızı isteyecektir. Galaxy S23 söz konusu olduğunda, sizi Samsung’un Smart Switch uygulamasını indirmeye gönderen bir istem ile oldukça benzer bir şey olmalıdır.

Yeni Galaxy S23 serisi, 1 Şubat’ta San Francisco’da Galaxy Unpacked’de tanıtılacak. Bunun, 2020’den beri Samsung’tan aldığımız ilk yüz yüze tanıtım olduğu düşünüldüğünde, oldukça iyi bir zaman olmalı.

Kim topluyor?

// 9to5GoogleKaynak : https://www.droid-life.com/2023/01/24/galaxy-s23-may-be-first-android-phone-to-support-upgraded-fast-pair-feature/

Yorum yapın