Fall Guys, Xbox ve Switch lansmanı ile oynaması ücretsiz modeli piyasaya sürdü


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Daha fazla bilgi edin.


Fall Guys, bugün yeni ücretsiz oynama güncellemesinin bir parçası olarak birkaç yeni platformda piyasaya çıkıyor. Oyun artık Xbox konsolları, Nintendo Switch, PS5 ve Epic Game Store’da mevcut.

Konsol lansmanlarına ek olarak, Fall Guys büyük bir değişim geçiriyor. Oyun artık sezonluk geçiş sistemiyle oynaması ücretsiz ve aynı zamanda çapraz oynama ve çapraz ilerlemeye sahip olacak. Ayrıca, oyuncuların söz konusu sezon geçişini satın alabilecekleri yeni bir para birimi biçimine sahiptir.

Oyunu satın alan Fall Guys oyuncuları, Sezon 1 sezonluk bileti ve bir avuç kozmetik içeren bir Legacy Paketi de alacaklar. Oyunun kendisi de atlama ipleri, patlama topları ve zıplayan zeminler şeklindeki yeni engeller dahil olmak üzere bazı güncellemeler alıyor.

Bu güncellemenin bir parçası olarak, bir platform oyunu kaybediyor: Fall Guys Steam’de listeden kaldırıldı. Oyuna sahip olanlar yine de indirip oynayabilir, ancak artık satın alınamaz. Geliştirici Mediatonic’in artık Epic’e ait olduğu göz önüne alındığında, bu pek de sürpriz değil.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.Kaynak : https://venturebeat.com/2022/06/21/fall-guys-debuts-free-to-play-model-with-xbox-and-switch-launch/

Yorum yapın