Fall Guys güncellemesi, Switch’teki PS5 crossplay ve bean animasyonlarını düzeltir


Bir haftadan kısa bir süre önce ücretsiz oynamaya başladıktan sonra, Güz Beyler tüm platformlarda çeşitli teknik ve görsel sorunları gidermek için ilk büyük güncellemesini alıyor. Geliştirici Mediatonic, PlayStation 5 sürümünü kullanan oyuncuların Xbox, PC veya Nintendo Switch gibi diğer platformlardaki arkadaşlarından parti daveti gönderememeleri veya alamamaları da dahil olmak üzere bazı göze çarpan sorunları düzelten güncellemeyi bu sabah erken saatlerde yayınladı. (Daha önce, PS4 sürümünü yeniden indirerek sorunu azaltmaları söylendi. Güz Beyler.)

Bu engelin üstesinden gelmenin yanı sıra – bazı fasulye arkadaşlarıyla en iyi oynanan bir oyun için önemli bir sorun – Nintendo Switch sürümünün güncellemesi, hatalı karakter animasyonlarını düzeltir. Artık, diğer karakterler artık stop-motion animasyonlar veya ürkütücü bir şekilde seviye boyunca yüzen kötü GIF’ler gibi görünmüyor. Mediatonic, dahil edilen tüm düzeltmeleri resmi Twitter sayfasındaki bir başlıkta ayrıntılı olarak açıkladı.

sonbahar erkekleri Oynaması ücretsiz bir modele geçiş kesinlikle oyuna yeni bir soluk getiriyor. PlayStation Plus’ta geçici olarak ücretsiz olduğunda pandeminin aile dostu sevgilisi haline geldi, ancak zamanla popülaritesi ve oyuncu sayısı azaldı. Şimdi, Epic Games tarafından satın alındıktan ve oynaması ücretsiz bir modele geçtikten sonra oyun, 20 milyon oyuncu sayısına ulaştı yeniden başlatılmasının ilk iki gününde.

Benim de dahil olduğum uzun süredir oynayan oyuncular kendilerini böcek gibi hissedebilir ve aksaklıklar yeni bir şey değil, ancak Mediatonic ilk haftasında kritik olanları yakalamaya çalışıyor. Fasulye formundayken pandemi boyunca sık sık arkadaşlarına ayak uyduran biri olarak, Switch’teki görsel düzeltmeleri görmek beni çok rahatlattı. Hafta sonu elde taşınabilir sürümü ilk başlattığımda, diğer karakterlerin zar zor canlandırıldığını görmek sarsıcıydı. Biliyorum Güz Beyler ara sıra küstah hislere ve meta aptallığa eğilir, ancak bozuk bir oyun oynuyormuşsunuz gibi hissettiğinizde şaka hızlı bir şekilde eskir.

Oynaması ücretsiz bir oyun, bu tür sorunları çözmek için hızlı hareket etmelidir, aksi takdirde izleyiciler daha güvenilir alternatiflere hızla dönebilir ve bunu unutabilir. Şimdi, keşke kalan tüm taçlar, çoğunlukla temel öğelerde kullanılan küçük Kudos ödülleri yerine çok daha kullanışlı Show-Bucks para birimine dönüştürülseydi.

Kaynak : https://www.theverge.com/2022/6/27/23184674/fall-guys-update-playstation-5-switch-technical-issues-fix

Yorum yapın