Evet, Hala 499 Dolara Pixel 6 Alabilirsiniz


Prime Day indirimi sayesinde dün çok sayıda Pixel 6 alımı gördük ve telefon Amazon’da hızla tükendi. 100$ indirimle 499$’a, gerçekten sağlam bir telefonu bu kadar iyi bir fiyata alan tüm insanları suçladığımı söyleyemem. Kaçırdıysanız, ancak yine de bir Pixel 6 sahibi olarak yaşamak istiyorsanız endişelenmeyin – 499 ABD Doları’na sahip olunabilecek çok sayıda Pixel 6 telefon var.

Günün geri kalanında hem Google hem de Best Buy, Pixel 6’ya (128GB) 100 $ indirimle sahip ve başlangıç ​​fiyatını 499 $’a düşürüyor. Amazon’un yürüttüğü anlaşmanın aynısı, ancak hala mevcut. Her ikisi de 256GB modelden 100 dolar kazanıyor, ancak bunları elde etmek biraz daha zor ve çoğunlukla tükendi.

Pixel 6’ya özellikle dikkat çekiyorum çünkü Google dün Google Store için bu anlaşmanın 13 Temmuz’da (bugün) sona ereceğini söyleyen bir promosyon e-postası gönderdi. Bu tatlı telefonu bu tatlı fiyata istiyorsanız, şimdi ya da… bu yaz tekrar bir süre sonra, hayal ediyorum. ve işaret ediyorum bu dışarı çünkü Pixel 6 Pro hala 200 $ indirimde, ancak bu anlaşmanın 17 Temmuz’a kadar geçerli olduğu söyleniyor.

Her iki telefonla da ilgileniyorsunuz, ancak muhteşem incelemelerimizi okumak ister misiniz? İşte Pixel 6 incelememiz ve ayrıca Pixel 6 Pro incelememiz.

Pixel 6 Fırsatlarını Satın Alın:

Pixel 6 Pro Fırsatlarını Satın Alın:Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/07/13/pixel-6-prime-day-deal-still/

Yorum yapın