Ethereum Classic ‘Birleştirme’ dalgalanmasının sürmesi beklenmiyor: rapor


Ethereum Classic’in (ETC) fiyatı, Ethereum geliştiricileri, iş kanıtından (PoW) hisse kanıtına (PoS) blok zinciri geçişini görecek olan “Birleştirme” için planlanan tarihi açıkladığından beri yükseldi, Messari’den Tom Dunleavy kazanacağını söyledi. t sürdürülebilir büyüme görmek.

İlgili makaleye bakın: Tanınmış Çinli ETH madencisi, The Merge’in ortasında iş kanıtı çatalı planlıyor

Hızlı gerçekler

  • “ETC fiyatı hızla yükseldi, ancak temel metriklere bakıldığında bu zincirle ilgili hiçbir şey değişmedi. Hacimler ve kullanıcılar yıllardır büyük ölçüde değişmedi. Kripto veri şirketi Messari’de kıdemli araştırma analisti Dunleavy, “Uygulamalar mevcut değil” diye yazdı. bildiri.
  • Ethereum Classic’in fiyatı Temmuz ortasında yaklaşık 15 ABD Dolarından, ayın sonunda 44,46 ABD Dolarına yükseldi. Şu anda yayınlandığı tarihte 36,61 ABD Doları seviyesinde bulunuyor. CoinGecko.
  • 14 Temmuz’da Ethereum geliştiricisi Tim Beiko ilan edildi “Birleşme” için geçici hedef tarih 19 Eylül.
  • Ethereum’un PoS’a geçişi, madencileri diğer zincirlere göç etmeye zorladı ve birçoğu madencilik ETC’sine geçti.
  • Ethereum 2016’da saldırıya uğradı ve bu, mevcut Ethereum blok zinciri haline gelen bir hard fork ile sonuçlandı, saldırıya uğramış zincir ise Ethereum Classic olarak yeniden markalandı.

İlgili makaleye bakın: Ethereum topluluğundaki çoğu kişi L2 ölçekleyicileri kullanacak: Vitalik ButerinKaynak : https://forkast.news/headlines/ethereum-classis-merge-surge-not-last/

Yorum yapın