Erken Kara Cuma Fırsatı JBL Flip 6 Suya Dayanıklı Hoparlörde 40 $ İndirim Kazandı


Amazon şimdi JBL Flip 6 Bluetooth hoparlörü sadece 89,95 dolara satıyor, bu fiyattan yararlanmak için herhangi bir indirim kodu girmenize veya ekrandaki kuponları kesmenize gerek yok.

Ancak yine de bazı kötü haberler var. Amazon, bu anlaşmanın ne kadar süre geçerli olacağını söylemedi ve bu, neredeyse her an sona erebileceği anlamına geliyor. Bu JBL Flip 6 indiriminden yararlanmak istiyorsanız, siparişinizi şimdi verdiğinizden emin olun.

Amazon normalde JBL Flip 6’yı yaklaşık 130$’a satar, ancak bu siparişi bugün verirseniz 30$ ve %31 tasarruf edersiniz. Fırsat bir dizi farklı renkte de iyidir, bu nedenle sipariş vermeden önce görünümünüze en uygun olanı seçtiğinizden emin olun.

Satın almak: JBL Flip 6 – Amazon’dan Taşınabilir Bluetooth Hoparlör: 89,95 $ | Orijinal fiyat: 130 $

IP67 su geçirmez ve toz geçirmez Havuza. parka JBL Flip 6, IP67 su geçirmez ve toz geçirmezdir, böylece hoparlörünüzü her yere götürebilirsiniz.
14 Saat Çalma Süresi Pilinizi şarj etmek gibi küçük şeyleri dert etmeyin. JBL Flip 6, tek bir şarjla 12 saate kadar çalma süresi sağlar.

Yazma sırasında, JBL Flip 6, Amazon’da 2.650’den fazla incelemeye ve olası beş üzerinden 4,7 yıldızın toplam puanına sahiptir. Güçlü ses ve derin bas sunan son derece popüler bir Bluetooth hoparlör için harika bir puan. Aynı zamanda IPX7 derecesine sahiptir, bu nedenle havuz çevresinde kullanmanın sorun olmadığını bilirsiniz.

Yine Amazon, bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğini henüz söylemedi ve bu potansiyel bir sorun. Çok uzun süre ertelerseniz anlaşmanın sona ermesi riskini alırsınız, bu nedenle gerekenden fazlasını ödemediğinizden emin olmak için şimdi harekete geçin.

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1.1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Boşalması Nasıl Onarılır [Guide]
  • iPhone ve iPad’de Jailbreak iOS 16.1.1 Son Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu Ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazlar
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Bahsetmediği 100’den Fazla Değişiklik
  • İndir: iPadOS 16.1 Son OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a Kurun [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/early-black-friday-deal-takes-40-off-jbl-flip-6-waterproof-speaker/

Yorum yapın