Erken aşamadaki robotik girişimleri finanse etmek için hibeler ve ortaklıklar nasıl kullanılır – Teknolojik Haberler


Attabotics, depolara tedarik zinciri yönetimini yeniden icat eden yeni bir robotik çözüm sunuyor. Şirket, Gordon Food Service, Ontario Teachers’ Pension fonu ve Coatue Management ve Forerunner Ventures gibi geleneksel firmalar da dahil olmak üzere çok çeşitli yatırımcılardan yatırım çekmiştir. Attabotics’in kurucusu ve CEO’su Scott Gravelle’den şirketin gelişimini finanse etmek için hibeleri nasıl kullandığını ve Forerunner Ventures’ın genel ortağı Eurie Kim’in erken bir VC yatırım turuna yol açan şirkette gördüklerini dinleyin.

Bu Teknolojik Haberler Live etkinliği, ağ iletişimi ile 13 Temmuz’da 11:30 PDT/02:30 EDT’de açılır. Röportaj 12:00 PDT’de başlar ve ardından 12:30 PDT’de TCL Pitch Practice. Tamamlayarak TCL Saha Antrenmanı’na başvurun bu başvuru.

Teknolojik Haberler Live kayıtları haftalık olarak Çarşamba günleri 11:30 PDT/2:30 PM EDT’de. Bize katılın! Ücretsiz kayıt olmak ve tüm Teknolojik Haberler Live’a erişmek için buraya tıklayın Etkinlikler — Teknolojik Haberler Live, City Spotlight, Startup Pitch Practice, Networking ve diğer Teknolojik Haberler dahil toplum Etkinlikler – sadece bir kayıt ile.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/11/how-to-use-grants-and-partnerships-to-fund-early-stage-robotic-startups/

Yorum yapın