Erkeklerin Eric Kripke Neden Film Değil, Televizyon Yaptığı Üzerine


Boys' Billy Butcher, Homelander ile karşı karşıya gelir.

ErkeklerBilly Butcher, Homelander ile karşı karşıya gelir.
resim: Amazon Stüdyoları

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Çeşitlilik, Erkekler‘ showrunner Eric Kripke çok açıktı: televizyonfilmler değil.

“Olarak ağ adamı Yılda 22 saat boyunca sizi ilgilendirmek zorunda olan, ‘Oh, sadece orada kalın ve endişelenmeyin’ avantajını alamadım..Eleştirmenler size şunu söyleyecektir: sekizinci bölüm, bok gerçekten fanı vuruyor.’ Ya da ‘Aslında yaptığım şey bir 10 saatlik film.’ Siktir git! Hayır değilsin! Bir televizyon programı yapın. içindesin eğlence sektörü

Önce Erkekler, Kripke en iyisiydi-oluşturmasıyla tanınan CW gösterisi Doğaüstühangi 15 için koştu sezon ve başrolde Jensen Ackles ve Jared Padalecki. (Ackles en son üzerinde bir etki yaptı mevsimi Erkekler Asker Çocuk olarak.) Kripke bir showrunner idi. Doğaüstü ilk beş sezonunda, daha sonra başka projeler üzerinde çalışma arzusunu öne sürerek geri adım attı. Canlı yayına karşı akışın faydaları hakkında çok seslidir. ağ televizyonu ve Variety’ye, bir sezon boyunca hikaye çizgilerini yeniden gözden geçirme veya geri adım atma girişimleri yapmak zorunda kalmadan hikayeye odaklandığı için atlamayı yaptığı için mutlu olduğunu ifade ediyor. Senaryolarının çoğunu çekimlerin ilk gününden önce yazabilme yeteneğinin—ve tüm bölümlerin yayın tarihinden önce bitmiş olması—puts, herhangi bir ağdan kilometrelerce ileride bir akış hizmeti için çalışıyor.

Kripke, “Ağırlıklı bir parçayı ağ televizyonuyla yapamayacağınız bir şekilde anlatabileceğiniz için vazgeçmenin imkansız olduğu lojistik faydalar var” dedi. “Zaten yayınlandı; kapıdan attın. Kilitlendiniz. Bu her zaman olur: wYedinci bölümün çekimlerinin ortasındayız ve ihtiyacımız olan farklı bir hikaye çizgisi olduğunu fark ediyoruz. Hala geri dönüp birinci bölüm için çekmek ve tekrar bırakmak için zamanımız var.”

Erkekler mevsimler 1-3 şu anda akış üzerinde Prime Video, dördüncü sezon yolda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/eric-kripke-the-boys-supernatural-prime-video-streaming-1849184854

Yorum yapın