En İyi Kara Cuma 2022 TV fırsatları: LG OLED, TCL QLED ve daha fazlası


Kara Cuma ve Siber Pazartesi, hayallerinizdeki 4K TV’yi normalden daha düşük bir fiyata almak için harika fırsatlardır. Ancak, bu alışveriş günleri, harika bir TV’yi liste fiyatından çok daha ucuza almak için harika geçen bir yılın sonunu getiriyor. İster Roku, Fire TV veya Google TV akış yazılımını içeren gösterişsiz bir seçim, ister en üst düzey görüntü kalitesinin yanı sıra yığınla özellik sunan bir seçim isteyin, 2022 pazarı nazikti.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, TCL, Insignia ve LG gibi markaların sunduğu fırsatlardan memnun kalacağınızı düşünüyoruz ve daha fazlası yakında yolda.

Paranız için en fazla TV’yi istiyorsanız, Toshiba’nın 65 inç C350 Fire TV’si Amazon’un yerleşik akış bağırsakları ile Amazon’da 429,99 dolar. Daha pahalı modellerde bulacağınız karşılaştırılabilir kontrast ve parlaklığı sağlamaz, ancak istediğiniz her şeyi sağlayabilir. Bu 2021 modelinin ince çerçeveleri vardır ve panelinde daha sinematik ve gerçeğe yakın görüntü kalitesi için Dolby Vision ve HDR10 desteği bulunur. Ayrıca, sesli komutlar verebileceğiniz kullanışlı Alexa tabanlı bir uzaktan kumandaya sahiptir.

Bir sonraki tavsiye, Best Buy’da stoklara girip çıkıyor, ancak Kara Cuma sırasında göz kulak olmaya değer. TCL’nin 55 inç 5 Serisi S546’sı sadece 200 dolar – tükenmesine şaşmamalı. O büyük fiyat indirimi olmasa bile, 65 inçlik versiyon için Best Buy’ın 499 $ fiyatı hala oldukça harika. Bu 4K TV ayrıca yukarıdaki Insignia gibi bir QLED panele sahiptir, ancak Google TV yazılımı ve HDR10 Plus ve Dolby Vision HDR standartlarını desteklemesi ile öne çıkar. 60 Hz’lik bir panele sahiptir, bu nedenle filmler ve TV şovları için harika olsa da, bir PS5 veya Xbox Series X’in (sizin için önemliyse) grafik potansiyelini ortaya çıkarmak için yüksek yenileme hızları sağlamaz.

Sıradaki güvenilir 55 inç TCL 6 Serisi TV. Verge Fırsatları ekibi gururla bu TV’lerden birçoğunu evlere yerleştirdi ve sizin TV’nize uyması için pek çok neden var. Paranız karşılığında daha fazlasını almak zor. Best Buy’da sadece 599,99 dolara mal olduğu için. 120 Hz’e kadar 4K çözünürlük sağlayabilen HDMI 2.1 bağlantı noktaları ve oyunların ve diğer her şeyin ortalama QLED veya LED TV’nizden daha iyi görünmesini sağlayan Mini LED paneli gibi birçok oyuncunun bir TV’de aradığı birçok temel özelliği vardır. . İncelememizi okuyun.

Genellikle, az önce yazdığım anlaşmadan iki veya üç tane daha TV ve bir OLED olurdu, ancak yukarıda söylediğim gibi, pazar tüm TV alıcılarına karşı nazik davrandı. Best Buy’da 48 inç alabilirsiniz LG A2 OLED TV için sadece 570 dolar. Bu yıl büyük olmayı umuyorsanız, biraz küçük olabilir, ancak 600 doların altında rakipsiz görüntü kalitesi elde etmek için ödün vermeye değer olabilir. Şimdi, A serisi OLED ile ilgili olağan sorumluluk reddi beyanı için: C2’de gerçekten sevdiğimiz bazı üst düzey özelliklerden yoksun; C2’dekinin iki katına kıyasla 60Hz yenileme hızına sahiptir, HDMI 2.1 bağlantı noktası yoktur ve Evo paneli sayesinde C2 daha parlak hale gelir. Bu eksiklikler, kişiye bağlı olarak, fiyat için affedilebilir olabilir.

Zaten birkaç kez bahsettiğim için, size harika fiyatlardan da bahsedebilirim. LG’nin sınıfının en iyisi 55 inç C2 OLED için satılıyor. 1.300 dolara düştü birden fazla perakendecide ve beklediğiniz gibi fiyat bedene göre biraz düşüyor. LG, bu TV’yi 48 inç ve 42 inçlik bir varyantta (daha büyük, daha pahalı olanların yanı sıra) yapıyor ve en küçüğü yaklaşık 900 dolara kadar iniyor. Meslektaşım Chris Welch, C2’yi inceledi ve onun düşüncelerine buradan göz atabilirsiniz.Kaynak : https://www.theverge.com/23475111/black-friday-2022-tv-deals-cyber-monday-tcl-lg-samsung-sony

Yorum yapın